Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2

Knihy

Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Dvoudílný či jednodílný soubor učebnic pro mládež a dospělé studenty z nakladatelství Max Hueber Verlag. Doporučujeme pro studenty středních, jazykových škol, univerzit nebo pro studenty v Goethe-Institutu. Oba komplety obsahují: učebnici, pracovní sešit, audiokazety nebo CD. Učebnice obsahuje dvacet lekcí (dva díly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83701

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2 koupíte i tady

Specifikace Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 564 Kč

Publikace: Delfin CD Teil 2. Die 4CDs enthalten alle Hörtexte zu Delfin, Lehrbuch, Lektion 11-20. Publikace: Delfin CD Teil 2. ... a dál?

Produkt Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2

Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2 - parametry

Název produktu: Hueber Verlag Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 564 Kč
Maximální cena: 680 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dvoudílný či jednodílný soubor učebnic pro mládež a dospělé studenty z nakladatelství Max Hueber Verlag. Doporučujeme pro studenty středních, jazykových škol, univerzit nebo pro studenty v Goethe-Institutu. Oba komplety obsahují: učebnici, pracovní sešit, audiokazety nebo CD. Učebnice obsahuje dvacet lekcí (dva díly s deseti lekcemi). Každá lekce se skládá z pěti dvoustránek k jednotlivým jazykovým dovednostem. Tato jasná a přehledná výstavba umožňuje studentům seznámit se krok za krokem s německým jazykem. Na konci učebnice se nalézá stručný gramatický přehled a abecední seznam slov. V učebnici jsou také integrovány dva CD-disky s dialogy a nahrávkami k výslovnosti. Delfin - český pracovní sešit Pracovní sešit se skládá ze čtyř dílů po pěti lekcích a nabízí četná cvičení pro samostatnou práci doma nebo ve vyučování. Dále zde studenti naleznou tipy k učení, náměty na projektovou práci a krátké informace k reáliím německy mluvících zemí. Každou lekci uzavírá shrnutí gramatických jevů, které se studenti v lekci naučili, a německo-český slovníček. Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2 - H.Aufderstraße, J.Müller, T.Storz . Nová učebnice pro střední a jazykové školy. - čtyři poslechová CD k 2. dílu Delfin, zweibändige Ausgabe, 4 Audio-CDs Hörverstehe 2 - H.Aufderstraße, J.Müller, T.Storz od nakladatelství Hueber Verlag v kategorii Knihy | | | | | Delfin za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Delfin CD Teil 2. Die 4CDs enthalten alle Hörtexte zu Delfin, Lehrbuch, Lektion

11-20. Publikace: Delfin CD Teil 2.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.