Huawei Ascend Y550
Huawei Ascend Y550

Huawei Ascend Y550

85%
od 0 Kč
Huawei Ascend Y550 ztělesňuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Smartphone disponuje čtyřjádrovým procesorem s výkonem 1,2 GHz, se kterým každá vaše oblíbená aplikace poběží jedna báseň. S fotoaparátem o rozlišení 5 Mpix vyfotíte ty nejlepší fotky z akcí se svými přáteli; snímky si pak můžete v pohodlí domova prohlédnout na 4,5 palcovém displeji. S výkonem vás Huawei Ascend Y550 také nezklame. Dvoudenní výdrž baterie pokryje všechny vaše…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Huawei Ascend Y550
Výrobce: HUAWEI
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,25 bodů z 5
Hodnocení:
4.25
Operační systém: Android
Požadované vlastnosti: WiFi
Požadované vlastnosti: GPS
Požadované vlastnosti: Fotoaparát
Požadované vlastnosti: Z číny
Konstrukce: Dotykové
Typ mobilu: Smartphone

Popis produktu

Huawei Ascend Y550 ztělesňuje vynikající kvalitu za rozumnou cenu. Smartphone disponuje čtyřjádrovým procesorem s výkonem 1,2 GHz, se kterým každá vaše oblíbená aplikace poběží jedna báseň. S fotoaparátem o rozlišení 5 Mpix vyfotíte ty nejlepší fotky z akcí se svými přáteli; snímky si pak můžete v pohodlí domova prohlédnout na 4,5 palcovém displeji. S výkonem vás Huawei Ascend Y550 také nezklame. Dvoudenní výdrž baterie pokryje všechny vaše aktivity – i tyto mimo civilizaci!

Recenze

Celkové hodnocení

85
85%
5
1x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Mája

4 z 5
03.08.2015

  • Všechno super :)
  • Trochu mi nevyhovuje, že je kryt takový hladký, bude padat z ruky. To ale zlepší nějaký obal, že...

Standa

4 z 5
25.04.2015

  • výdrž baterie výborný poměr cena/výkon
  • hmotnost (zřejmě kvůli velké baterii, ale vydrží dlouho)

Helly

5 z 5
08.02.2015

  • Rychlost, kvalita zobrazení, LTE, za tu cenu nemá konkurenci!
  • Trošku zlobí "chytrá" klávesnice, která by měla prediktivně opravovat lehké "přeťuknutí", což se jí moc nedaří - porovnávám s předchozím HTC.

Teerem

4 z 5
12.01.2015

  • Těžko byste hledali v této cenové relaci technicky lepší smart mobil. Má všechno, co má moderní telefon mít. Baterie je na solidní úrovni a s vloženými aplikacemi se dá pohlídat spotřeba, abyste nemuseli pořád dobíjet. Fotoaparát fotí velmi slušně. Hlasové ovládání jde bez problému. Navigace také. Jeho největší předností je ale dostupnost LTS/4G sítí.
  • Nedostatkem je absence funkce NFC (např. u placení u pokladen v supermarketech) a absence USB OTG (pro připojení flash disku jako samostatného disku). Taky by si mobil zasloužil větší operační paměť.