MENU

Srovnání cen » Počítače a hardware » Tiskárny » Srovnání cen HP LaserJet Pro M521dw

Tiskárny

HP LaserJet Pro M521dw

Hodnocení: 6x
  • 3.83333
EAN: 0887111015990

Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitivního barevného dotykového displeje. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety. Ideální pro malé a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.48485
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen HP LaserJet Pro M521dw

Specifikace HP LaserJet Pro M521dw

Kategorie Tiskárny
Výrobce HP
Nejnižší cena 18 795 Kč

Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitivního barevného dotykového displeje. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety. Ideální pro malé a středně velké firmy a ekonomicky smýšlející podniky, které potřebují pokročilé funkce skenování, přístup k rychlým příkazům pomocí snadno použitelného dotykového displeje, pohodlné možnosti » ... a dál?

Produkt HP LaserJet Pro M521dw

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouHP LaserJet Pro M521dw - parametry

Název produktu: HP LaserJet Pro M521dw
Výrobce: HP
Minimální cena: 18 795 Kč
Maximální cena: 21 199 Kč
Ušetríte až: 2 404 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Dokončete úlohy rychleji, produkujte velmi kvalitní dokumenty a usnadněte si skenování a sdílení dokumentů. Využijte funkce rychlého nastavení a připojení. Zadávejte rychlé příkazy pomocí intuitivního barevného dotykového displeje. Můžete snadno šetřit přírodní zdroje a recyklovat použité kazety. Ideální pro malé a středně velké firmy a ekonomicky smýšlející podniky, které potřebují pokročilé funkce skenování, přístup k rychlým příkazům pomocí snadno použitelného dotykového displeje, pohodlné možnosti připojení k síti a které chtějí snížit svůj dopad na životní prostředí. Funkce: Dokončete své úlohy rychleji - bez dlouhých prostojů - pomocí skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem · Udržte si špičkovou produktivitu s rychlostí tisku až 40 str./min. Spolehněte se na velký doporučený měsíční objem tisku 2000 až 6000 stran. · Se vstupním zásobníkem na 600 listů, který je rozšiřitelný na 1 100 listů, a výstupním zásobníkem na 250 listů můžete bezstarostně zpracovávat velkoobjemové tisky. ·

Skenování s dvojitou hlavou a jedním průchodem zajistí rychlejší dokončení úloh. Můžete naskenovat dokumenty a vzniklé digitální soubory jedním krokem odeslat na e-mail, do cloudu, do síťových složek nebo na jednotku USB. · Šetřete papír s funkcí oboustranného tisku a používejte automatický podavač dokumentů na 50 listů pro zvýšení produktivity. Pracuje chytřeji - můžete otevírat, ukládat a tisknout materiály pomocí barevného dotykového displeje 3,5" (8,89 cm) · Snadné plnění řady úloh zahrnujících tisk, kopírování, skenování a faxování. Za okamžik je hotovo - vše přímo pomocí multifunkční tiskárny. · Otevírejte, ukládejte a tiskněte webový obsah přes dotykový displej multifunkční tiskárny pomocí podnikových aplikací instalovaných v zařízení. · Šetřete čas se snadno použitelnými originálními kazetami HP a snižte náklady pomocí volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. · Tuto multifunkční tiskárnu můžete efektivně spravovat pomocí aplikace HP Web Jetadmin, která umožňuje monitorování kancelářského tisku

a stavu zařízení. Technologie HP Smart Install vám zajistí rychlý start bez potřeby CD a bezdrátové sdílení zařízení po celé kanceláři · Užívejte si nevídanou flexibilitu: se službou HP ePrint můžete tisknout ze svého smartphonu nebo tabletu prakticky odkudkoli. · Technologie HP Smart Install vám zajistí rychlý start bez potřeby CD . Pomocí funkce automatického bezdrátového připojení HP snadno nastavíte připojení k bezdrátové síti. · Využívejte prostředky efektivněji pomocí bezdrátového připojení a pevného připojení 10/100/1 000-T Gigabit Ethernet, které umožňují snadný přístup k tisku a sdílení dokumentů. · Tiskové úlohy můžete vytáhnout přímo z kapsy - zařízení podporuje tisk z paměťových zařízení připojených přes port USB. Šetřete energii s technologiemi automatického zapínání/vypínání HP, okamžitého kopírování a okamžitého náběhu · Pomozte šetřit energii a snížit dopad na životní prostředí. Používejte technologii kopírování s okamžitým náběhem HP a te


Přidat recenzi pro HP LaserJet Pro M521dw

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

HP CE255A černý

HP CE255A černý

Černé tiskové kazety HP LaserJet CE255A poskytují konzistentní a bezproblémový tisk se stálými výsledky. Díky jedinečnému složení toneru HP, prověřené integrované konstrukci kazety a vestavěným inteligentním funkcím jsou originální kazety HP časově »

od 3 624 Kč

v 19 obchodech

HP CE255XD černá

HP CE255XD černá

Společnost HP pomáhá snižovat náklady na tisk díky výhodné nabídce dvojbalení tiskových kazet HP LaserJet. Dvě originální tiskové kazety HP v balení znamenají dvojnásobný objem tisku za nižší cenu.• Díky speciální nabídce úsporného příslušenství pro »

od 1 689 Kč

v 11 obchodech

HP CE255X černý

HP CE255X černý

HP LaserJet CE255X Black Print Cartridge Overview Černé tiskové kazety HP LaserJet CE255X poskytují konzistentní a bezproblémový tisk se stálými výsledky. S originálním spotřebním materiálem HP jde kancelářský tisk vždy hladce, a proto je originální »

od 332 Kč

v 16 obchodech

DATACOM Cable USB 2.0 2m A-B (pro tiskárny)

DATACOM Cable USB 2.0 2m A-B (pro tiskárny)

  • 3.03448

Ostatní produkty |

Extrifit Vegan 80 35g Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Extrifit Vegan 80 - proteinový izolát z výhradně rostlinných zdrojů! Neobsahuje laktózu! Vynikající alternativa k syrovátkovým a mléčným »

od 103 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.