Hot Wheels Track Builder Nekonečná smyčka
Hot Wheels Track Builder Nekonečná smyčka

Hot Wheels Track Builder Nekonečná smyčka

od 1 149 Kč
Herní set Track Builder Unlimited Infinity nabízí klukům nový zážitek s nekonečnou smyčkou. Mohou transformovat standardní smyčku na dvě náročnější nastavení. Poté odpálit závodní vůz na trať, kde mohou otestovat, zda zvládne smyčku a následně výjezdovou dráhu skokem, který vozidlo odhodí do záchytné misky. Jedno závodní vozidlo Hot Wheels® je připraveno v setu. Dynamické experimentování zajisté přinese vzrušivé zážitky na trati. Kupte chlapcům…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Skladem
1 149 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Hot Wheels Track Builder Nekonečná smyčka
Výrobce: HOT WHEELS
Minimální cena: 1 149 Kč
Maximální cena: 1 599 Kč
Ušetříte až: 450 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Herní set Track Builder Unlimited Infinity nabízí klukům nový zážitek s nekonečnou smyčkou. Mohou transformovat standardní smyčku na dvě náročnější nastavení. Poté odpálit závodní vůz na trať, kde mohou otestovat, zda zvládne smyčku a následně výjezdovou dráhu skokem, který vozidlo odhodí do záchytné misky. Jedno závodní vozidlo Hot Wheels® je připraveno v setu.

Dynamické experimentování zajisté přinese vzrušivé zážitky na trati.

Kupte chlapcům herní set Hot Wheels®!

Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Měřítko vozidla: 1:64 Rozměr balení: 46 x 36 x 11 cm

Autodráha pro kluky, vhodné od 6 let . Je vaše dítě nadšenec do modelů automobilů? Pak mu určitě udělá velkou radost dlouhá autodráha Hot Wheels Track Builder Nekonečná smyčka, vhodná pro dítě od 6 let. Dráhu sestavíte snadno a rychle a hned se vaše dítě může pustit do jízdy. Na trase o délce zažije vzrušující závody nejeden zanícený automobilový jezdec. Navíc autodráha dopomáhá rozvíjet prostorové myšlení malého dítěte. Zajímavé funkce závodní dráhy Hot Wheels Track Builder Nekonečná smyčka Precizní zpracování závodního okruhu a sporťáků Nikdy nekončící chvíle soutěžení nejen pro děti, ale i rodiče Určeno pro děti od 6 let Sada nekonečné smyčky Hot Wheels® Track Builder Unlimited Infinity Loop Kit transformuje standardní smyčku na dvě vzrušující a náročná nastavení, která vyzývají děti k dynamickému experimentování s pohybovou energií vizuálně vzrušujícími způsoby! Stojanový odpalovač vysílá auta v rychlosti do nekonečné smyčky a poté na výjezdovou dráhu skokem, který odhodí vozidla do záchytné misky. Zahrnuje jedno vozidlo Hot Wheels® v měřítku 1:64 a je určen dětem ve věku 6 až 12 let. Barvy a dekorace se mohou lišit.
  • Věk od: 6 let
  • Určení: uni
  • Šířka: 45.5
  • Výška: 35.5
  • Hloubka: 11

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.