Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu

Učebnice/Odborná literatura

Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu

Hodnocení: 1x
  • 4

Zjednodušená a upravená varianta stávající učebnice Český jazyk 7, I. díl z nakladatelství Alter.  Učebnice je součástí upravené řady učebnic českého jazyka Máme rádi češtinu pro 2.stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Učebnice byla ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu koupíte i tady

Specifikace Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Zjednodušená a upravená varianta stávající učebnice Český jazyk 7, I. díl. Její obsah byl zestručněn, zpřehledněn a změnila se i struktura textu. Ve výkladu a ve shrnutích byly odstraněny původní vy ... a dál?

Produkt Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu

Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu - parametry

Název produktu: Horáčková Miroslava: Český jazyk 7 - Máme rádi češtinu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zjednodušená a upravená varianta stávající učebnice Český jazyk 7, I. díl z nakladatelství Alter.  Učebnice je součástí upravené řady učebnic českého jazyka Máme rádi češtinu pro 2.stupeň ZŠ a příslušné ročníky víceletých gymnázií. Učebnice byla upravena tak, aby odpovídala nejenom RVP ZV, ale také novému návrhu osnov. Její obsah byl zestručněn, zpřehledněn a změnila se i struktura textu. Ve výkladu a ve shrnutích byly odstraněny původní vynechávky – text učebnice nyní obsahuje všechny potřebné informace v úplné podobě, která odpovídá požadavkům RVP ZV a doporučeným osnovám. Učebnice poskytuje zásobu úkolů a cvičení určených pro samostatnou práci žáků (individuální i skupinovou). Žáci se učí pracovat s informacemi, zamýšlet se nad výroky a klást si otázky, které jim zprostředkují pochopení významu a cíle sdělení. K této učebnici náleží samostatně prodejné Český jazyk 7 – Komunikační a slohová výchova  a Český jazyk 7 – Pracovní sešit  spolu s Klíčem. Formát: 165 x 230 mm Vazba: měkká Počet stran: 116


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.