HOMELUX MONOLIT
HOMELUX MONOLIT

TOP 37
HOMELUX MONOLIT

od 689 Kč
Krbový dřevěný stojan, kovový, nastavitelný, 59 x 30 x 22 cm, v černé barvě, je produktem renomované značky Home & Styling Collection, ideální pro všechny domácnosti vybavené krbem. Krb dodává teplo do interiéru a vytváří jedinečnou atmosféru. Uložení dřeva pro krb však může být problematické. Proto je důležité mít pro tento účel speciálně navržené místo. Tento mimořádně praktický dřevěný stojan pro krb je řešení, které nám pomůže udržet váš…
4home.cz
Za dopravu 95 Kč Skladem
689 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: HOMELUX MONOLIT
Výrobce: HOMELUX
Minimální cena: 689 Kč
Maximální cena: 689 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Krbový dřevěný stojan, kovový, nastavitelný, 59 x 30 x 22 cm, v černé barvě, je produktem renomované značky Home & Styling Collection, ideální pro všechny domácnosti vybavené krbem. Krb dodává teplo do interiéru a vytváří jedinečnou atmosféru. Uložení dřeva pro krb však může být problematické. Proto je důležité mít pro tento účel speciálně navržené místo.

Tento mimořádně praktický dřevěný stojan pro krb je řešení, které nám pomůže udržet váš domov čistý a udržet dřevo po ruce. Dobře promyšlený, nastavitelný design usnadní plné využití prostoru přiděleného pro skladování dřeva. Stojan je speciálně navržen tak, aby v domě nezabírá mnoho místaa zároveň nám dává možnost uložit velké množství dřeva.

Díky tomuto stánku bude prostor kolem krbu vždy čistý a uklizený. Stojan je vyroben v minimalistickém stylu, takže do místnosti přinese dotek elegantní jednoduchosti. Univerzální černá barva způsobí, že stojan zapadá do jakéhokoli interiéru, bez ohledu na výzdobu, ve kterém je zdoben. Stojan je vyroben z nejkvalitnějšího kovu, takže bude vždy plnit svou funkci.

Vlastnosti produktu:

  • praktický, nastavitelný dřevěný stojan na krb.
  • pomůže udržet pořádek a pořádek v domě,
  • minimalistický, elegantní design stánku zdobí jakýkoli interiér,
  • umožňuje maximální využití prostoru přiděleného pro skladování dřeva,
  • nezabírá mnoho místo,
  • univerzální, černá barva,
  • Rozměry: 59x 30x 22 cm.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.