Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii

Knihy

Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii

Hodnocení: 1x
  • 4

Klíč k teosofii - H. P. Blavatská, Kniha sepsaná poutavou formou otázek a odpovědí, jež poprvé vyšla v roce 1889. Provede nás záhadnými oblastmi esoterní filozofie přibližující člověka k poznání již od úsvitu dějin. Přestože jde o prastaré učení, které nacházíme v různých formách u mnoha dávných kultur Východu i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Klíč k theosofii / Klíč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii koupíte i tady

Specifikace Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 210 Kč

Kniha sepsaná poutavou formou otázek a odpovědí, jež poprvé vyšla v roce 1889. Provede nás záhadnými oblastmi esoterní filozofie přibližující člověka k poznání již od úsvitu dějin. Přestože jde o pras ... a dál?

Produkt Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii

Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii - parametry

Název produktu: Helena Petrovna Blavatská: Klíč k theosofii / Klíč k teosofii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Klíč k teosofii - H. P. Blavatská, Kniha sepsaná poutavou formou otázek a odpovědí, jež poprvé vyšla v roce 1889. Provede nás záhadnými oblastmi esoterní filozofie přibližující člověka k poznání již od úsvitu dějin. Přestože jde o prastaré učení, které nacházíme v různých formách u mnoha dávných kultur Východu i Západu, kniha používá jazyk, pojmy a příměry srozumitelné současnému čtenáři. Nemluví jen o "božské moudrosti" pro teosofy, ale obsahuje témata užitečná pro každého, kdo si klade otázky o sobě a o okolním světě. V jednotlivých kapitolách se zabývá viditelnými i neviditelnými charakteristikami člověka a přírody, vypráví o přirozenosti lidské mysli, o smyslu života a cyklech znovuzrození, na Východě zvaných reinkarnace, také o spravedlnosti osudu na základě zákona akce a reakce neboli karmě a o posmrtném životě, jejichž pochopení je klíčem nejen k teosofii, ale k důstojnějšímu a šťastnějšímu životu. Sama autorka o knize říká: "Účel této knihy je přesně vyjádřen jejím názvem a vyžaduje pouze několik vysvětlujících slov. Kniha není úplnou a vyčerpávající učebnicí teosofie neboli božské moudrosti, ale pouhým klíčem, který odemkne dveře k hlubšímu studiu. Naznačuje široké obrysy náboženství moudrosti a vysvětluje jeho základní principy. Zároveň odpovídá na nejrůznější námitky typického tazatele ze Západu a snaží se prezentovat neznámé koncepty co nejjednodušší formou a co nejjasnějším jazykem." z kategorie Knihy | Naučná literatura od --- Neznámé nakladatelství --- naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.