Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou

Učebnice/Odborná literatura

Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou

Hodnocení: 1x
  • 4

Z obsahu Gymnastika patřila vždy k mému životu Proč cvičit a sportovat Něco málo z anatomie Dýchání při cvičení Cvičební programy Ranní probuzení (pohybová snídaně) - celá sestava Protahovací a posilovací programy na židli (1–13) Protahovací a posilovací programy s vlastním tělem (14–26)   O autorovi Mgr. Helena ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Domácí cvičení s Heleno..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou koupíte i tady

Specifikace Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Jeden z mnoha důvodů, proč jsem se rozhodla se svou dcerou Markétou zpracovat domácí gymnastické programy, je minimální osvěta individuálního cvičení. Jsme přesvědčeny, že i tento způsob může nastartovat ty s pohodlnějším vztahem k pohybu. Do kratičkých programů, které lze provádět kdekoliv a kdykoliv, jsme zařadily velmi osvědčené, zdravé a jednoduché cviky, které mohou provádět všichni, bez ohledu na věk a pohlaví. Z obsahu Gymnastika patřila vždy k mému životu Proč cvičit a sportovat Něco málo z » ... a dál?

Produkt Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou

Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou - parametry

Název produktu: Helena Jarkovská: Domácí cvičení s Helenou Jarkovskou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Z obsahu Gymnastika patřila vždy k mému životu Proč cvičit a sportovat Něco málo z anatomie Dýchání při cvičení Cvičební programy Ranní probuzení (pohybová snídaně) - celá sestava Protahovací a posilovací programy na židli (1–13) Protahovací a posilovací programy s vlastním tělem (14–26)   O autorovi Mgr. Helena Jarkovská (1945) Helena Jarkovská absolvovala v roce 1969 FTVS UK, specializace sportovní a rekreační gymnastika. Je zakladatelkou a propagátorkou českého aerobiku (od roku 1983), zakladatelkou a ředitelkou České školy aerobiku a České školy spininku akreditované při MŠMT ČR. Zorganizovala 300 odborných seminářů určených instruktorům aerobiku a podílela se na organizaci dvaceti mezinárodních seminářů o aerobiku v České republice a pěti českých a moravských kongresů o aerobiku. Působila jako lektorka školení instruktorův Itálii, ve Švýcarsku a v Německu. Od roku 1972 pracovala v oblasti tělovýchovných služeb ve Sportpropagu ČÚV ČSTV, v letech 1987-89 v TJ Tatra Smíchov. V roce 1990 založila Fit klub H. Jarkovské v Praze 7, kde stále cvičí. Specializuje se na posilovací, aerobní a další druhy funkčních cvičení. Mezi nejvíce oblíbené formy cvičení patří cvičení na velkém míči a zdravotní cvičení pro seniory. Přednáší v Centru celoživotního vzdělávání na téma týkající se pohybu a zdraví v seniorském věku. Ve spolupráci s klubem aktivního stáří připravuje jednoduché programy zádové a regenerační gymnastiky pro seniory. Helena Jarkovská se již od roku 1985 věnuje publikační činnosti - připravila řadu publikací, metodických příruček, videokazet a DVD. Autorsky se podílela na televizních programech Cvičme v rytmu. V nakladatelství Grada vydala v roce 2005 se svou dcerou knihu Posilování s vlastním tělem 417× jinak a v následujících letech postupně knihy Cvičení na velkém míči, Posilování s náčiním, Posilování - kondiční kruhový trénink, 264 cvičení na velkém míči. Markéta Jarkovská (1975) Markéta Jarkovská vystudovala v roce 1996 Taneční konzervatoř Jaroslava Ježka se specializací moderní scénický tanec. V letech 1994-2004 působila jako tanečnice, choreografka a učitelka tance v Čechách i v zahraničí. Od roku 2002 pracuje jako lektorka ve fitness centrech, je spolumajitelkou Fit klubu Heleny Jarkovské, lektorkou České školy aerobiku, lektorkou na kongresech a seminářích. Markéta je také trenérkou european Tae-bo advanced, european aerobic, step, muscle power basic, european weights basic, European spin Gym a osobní trenérkou. Je spoluautorkou knihy Posilování s vlastním tělem 417krát jinak (Grada, 2005), odbornou poradkyní knihy Cvičení na velkém míči (Grada, 2007) a v roce 2008 natočila DVD nazvané Cvičení na velkých míčích.   Anotace Jeden z mnoha důvodů, proč jsem se rozhodla se svou dcerou Markétou zpracovat domácí gymnastické programy, je minimální osvěta individuálního cvičení. Jsme přesvědčeny, že i tento způsob může nastartovat ty s pohodlnějším vztahem k pohybu. Do kratičkých programů, které lze provádět kdekoliv a kdykoliv, jsme zařadil


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.