Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon

Knihy

Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon

Hodnocení: 0x
  • 4

Páté vydání komentáře reflektuje aktuální legislativní změny a judikaturu. Autorský zákon nově obsahuje například úpravu osiřelých děl, karikatury a parafráze nebo komplexní úpravu kolektivní správy. Zároveň došlo k prodloužení doby trvání majetkových práv výkonného umělce v souvislosti s vydáním nebo sdělením ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76831

Jaké má kniha
Autorský zákon
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon koupíte i tady

Specifikace Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 841 Kč

Páté vydání komentáře reflektuje aktuální legislativní změny a judikaturu. Autorský zákon nově obsahuje například úpravu osiřelých děl, karikatury a parafráze nebo komplexní úpravu kolektivní správy. ... a dál?

Produkt Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon

Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon - parametry

Název produktu: Helena Chaloupková, Petr Holý: Autorský zákon
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 841 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Páté vydání komentáře reflektuje aktuální legislativní změny a judikaturu. Autorský zákon nově obsahuje například úpravu osiřelých děl, karikatury a parafráze nebo komplexní úpravu kolektivní správy. Zároveň došlo k prodloužení doby trvání majetkových práv výkonného umělce v souvislosti s vydáním nebo sdělením veřejnosti záznamu uměleckého výkonu a majetkových práv výrobce zvukového záznamu v souvislosti s vydáním nebo sdělením veřejnosti takového záznamu. Kniha obsahuje též komentář úpravy licenční smlouvy, která byla včleněna do nového občanského zákoníku (§ 2358 a násl. ObčZ). Autorský zákon - Petr Holý, Helena Chaloupková, od authora Petr Holý, Helena Chaloupková, a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.