HECHT 5038
HECHT 5038

HECHT 5038

80%
od 4 689 Kč
HECHT 5038 je lehká akumulátorová sekačka bez pojezdu. Je vhodná pro pravidelné sečení trávníku na zahradách do 600 m2. Skutečná rozloha plochy však může být ovlivněna výškou a kvalitou sečeného travního porostu. Výhodou však je, že akumulátor se nabíjí na nabíječce odděleně od samotné sekačky, není proto problém zakoupit druhý akumulátor a dobíjet jej v průběhu sekání (součástí dodávky není akumulátor ani nabíječka). Šaši sekačky je vyrobeno z…
Jarabak.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
4 690 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: HECHT 5038
Výrobce: HECHT
Minimální cena: 4 689 Kč
Maximální cena: 4 690 Kč
Ušetříte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

HECHT 5038 je lehká akumulátorová sekačka bez pojezdu. Je vhodná pro pravidelné sečení trávníku na zahradách do 600 m2. Skutečná rozloha plochy však může být ovlivněna výškou a kvalitou sečeného travního porostu. Výhodou však je, že akumulátor se nabíjí na nabíječce odděleně od samotné sekačky, není proto problém zakoupit druhý akumulátor a dobíjet jej v průběhu sekání (součástí dodávky není akumulátor ani nabíječka). Šaši sekačky je vyrobeno z lehkého, avšak zároveň odolného plastu, který nepodléhá korozi. Madlo je k šasi uchyceno pomocí rychloutahovacího systému, který umožňuje jeho snadné a rychlé složení pro přepravu nebo uskladnění sekačky. Páka spouštění motoru je vedena po celé šířce madla, což usnadňuje ovládání, zároveň je jištěna bezpečnostním tlačítkem proti náhodnému spuštění stroje. Akumulátorový pohon je tichý, šetrný k životnímu prostředí a ovládání sekačky s tímto typem pohonu je velice snadné. Obsluha není omezována při práci žádnými přívodními kabely, nemusí sekačku složite startovat, jednoduchá je i udržba, která v podstatě zahrnuje jen čištění sekačky a dobíjení akumulátoru, občasné promazání pohyblivých částí a broušení nože.

Součástí dodávky není akumulátor ani nabíječka. Tento produkt je součástí ACCU programu 5040, se kterým máte jedinečnou možnost provozovat několik různých strojů jedním typem akumulátorů a tím podstatně ušetřit. Všechny produkty označené ikonou ACCU program 5040 jsou plně kompatibilní s akumulátorem 005040B a 005024B. Akumulátory a nabíječky jsou součástí některých sekaček v rámci Accu programu 5040, nebo jelze zakoupit samostatně. Zásadní výhodou je nejen snížení pořizovacích nákladů, kdy vystačíte i s jediným akumulátorem pro pohon více než desítky různých produktů, ale i skutečnost, že akumulátor můžete plně využívat po celou dobu jeho životnosti. Neutrácíte tak zbytečně peníze za různá zařízení s různými akumulátory, které pak po většinu své životnosti leží nečinně někde nevyužité. Parametry Typ pohonu Akumulátorový Provedení šasi Plast Pracovní záběr (cm) 38 Centrální nastavení výšky Ano Výška zdvihu max (mm) 75 Výška zdvihu min (mm) 25 Pojezd Ne Nastavení výšky rukojeti Ano Edge Cutting Ne Boční výhoz Ne Mulčování Ne Objem koše v (litr) 40 Doporučená pracovní plocha (m2) 600 Hmotnost (kg) 16.4 Průměr kol přední/ zadní (palce) 6/9 Otáčky prac. nástroje (ot/min) 3300 Akumulátor - napětí (V) 40 Akumulátor - kapacita (Ah) 4 Akumulátor - typ Li-Ion Aku sekačka 40V, 4Ah, záběr 38cm, sběrný koš 40l, centrální nastavení výšky 25-75mm, hmotnost 16.4kg, nabiječka a baterie je součástí balení.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze