HECHT 44
HECHT 44

HECHT 44

Benzínová řetězová pila s boxem s 2-taktním motorem o výkonu 2,7 HP a primerem. Délka lišty 40 cm. Hmotnost 5,4 kg. Součástí dodávky je praktický box pro uskladnění a přenášení.HECHT 44 je základní motorová pila s benzínovým motorem o objemu 45 cm3 a výkonu 2,7 HP (2,1 kW). Tato pila je vhodná pro uživatele, kteří řežou materiály několikrát do roka. Konstrukce pily je zhotovena z kvalitních plastových a kovových částí, které jsou umístěny tak,…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: HECHT 44
Výrobce: Hecht
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Vyvětvovací:
Ne
Jednoruční:
Ne

Popis produktu

Benzínová řetězová pila s boxem s 2-taktním motorem o výkonu 2,7 HP a primerem. Délka lišty 40 cm. Hmotnost 5,4 kg. Součástí dodávky je praktický box pro uskladnění a přenášení.

HECHT 44 je základní motorová pila s benzínovým motorem o objemu 45 cm3 a výkonu 2,7 HP (2,1 kW). Tato pila je vhodná pro uživatele, kteří řežou materiály několikrát do roka. Konstrukce pily je zhotovena z kvalitních plastových a kovových částí, které jsou umístěny tak, aby vyvážení pily bylo co nejlepší. Díky tomu není práce při řezání s HECHT 44 tolik namáhavá.

Naprostou samozřejmostí jsou u tohoto stroje integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu či pevná zubová opěrka. Obsaženo je také automatické olejové čerpadlo. Pro snadné startování je na pile také primer.

Stroj je dodáván v praktickém boxu s kvalitní lištou Hecht o délce 40 cm a s řetězem o velikosti 0,325', 1,5 mm. Hmotnost pily bez lišty a řetězu činí 5,4 kg.

Motorová pila Hecht 44 + box, je určena pro všechny chataře a chalupáře, kteří potřebují nařezat dřevo na topnou sezónu. Motorová pila vydrží i několikahodinové intenzívní zatížení. Motorová pila Hecht 44 + Box je osazena benzínovým motorem o objemu 45 cm3 s výkonem 2.1 kW. Motorová pila má délku řezací lišty 40 cm, hmotnost je 5,4 kg. Řetěz se maže automaticky, filtr se čistí velmi snadno. Pila je dodávána včetně plastového přepravního boxu, který zajištuje bezpečné uložení pily i její uskladnění. Užitečná motorová pila HECHT 44 je základním doplňkem pro každého kutila. Je praktická při menších domácích projektů a běžné práci kolem domu. Pila je poháněna benzínovým motorem o objemu 45 cm3. Jeho výkon je 2,7 HP. Její konstrukce je tvořena mimořádně kvalitními plastovými a kovovými prvky pro vyšší stabilitu, odolnost a bezpečnost. Obsažené bezpečnostní prvky, jako například řetězová brzda, se postarají o bezproblémový a bezrizikový chod pily a její spolehlivost za všech okolností. Produkt Motorová pila Hecht 44 zařazený v: Zahradní stroje | Řetězové pily | Motorové pily, Objednací kód: ZA-14897, výrobce: Hecht, obsah motoru: 45 ccm, délka lišty pily: 40 cm, výkon: 2,1 kW, rychloupínání: ne, automatické mazání řetězu: ano, typ řetězu: 0,325", 1,5mm, hmotnost: 5,4 kg, pohon: benzínový 2-takt

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.