Havana Club Especial 1 l
Havana Club Especial 1 l

Havana Club Especial 1 l

od 559 Kč
Rum tropické zrání, destilace Column still, zlatá barva, aroma - karamel a vanilka, země původu Kuba, objem - 1 l, doba zrání 5 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Jste milovníky rumu a rádi jej vychutnáváte v klidném prostředí svého domova? V takovém případě byste měli vyzkoušet Havana Club Anejo Especial 5Y 1l 40%. Úplně první, s čím se seznámíte, bude jeho vůně po otevření lahve. Tu v tomto případě…
La-Vin.cz
Za dopravu 115 Kč Skladem
559 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Havana Club Especial 1 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 559 Kč
Maximální cena: 679 Kč
Ušetříte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Rum tropické zrání, destilace Column still, zlatá barva, aroma - karamel a vanilka, země původu Kuba, objem - 1 l, doba zrání 5 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Jste milovníky rumu a rádi jej vychutnáváte v klidném prostředí svého domova? V takovém případě byste měli vyzkoušet Havana Club Anejo Especial 5Y 1l 40%. Úplně první, s čím se seznámíte, bude jeho vůně po otevření lahve. Tu v tomto případě tvoří karamel a vanilka. K dozrávání tohoto rumu bylo zvoleno tropické podnebí, což má za následek intenzivní vůni a plnou chuť. Co se týká výroby, byla zvolena takzvaná column still destilační kolona, která se zodpovídá z toho, že má rum opravdu lehkou chuť. Můžete jej poznat i podle typické barvy, která je zlatá. Jestliže vás láká země, kde tento rum vznikl, tak by vaše cesty musely směřovat do země, kterou je Kuba. K získání té správné chuti a vůně zraje 5 let. Rum Jameson v sobě obsahuje 40 % alkoholu. Klíčové znaky rumu Havana Club Anejo Es

Havana Club Anejo Especial je vysoce kvalitní 5letý rum s intenzivní vůní. Jeho chuť výborně vynikne například v long drinku Cuba Libre.

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “anejamiento” : umění destilace, zrání a směšování prémiových rumů. Jméno Havana Club zachycuje kubánské dědictví výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Značka Havana Club je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

Složení: rum. 

 

Typ: kubánský rum, Doba zrání: 5 let, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 1 l, Další informace: Havana Club Anejo Especial je vysoce kvalitní 5letý rum s intenzivní vůní. Jeho chuť výborně vynikne například v long drinku Cuba Libre.Chcete poznat jedinečnou chuť rumu, který prochází na Kubě dvojnásobným zráním? Zlatá barva rumu Havana Club A?ejo Especial s sebou přináší bohatou a kulatou chuť. Čichový vjem dřevitosti odhaluje nádech koření, pomerančových a květinových tónů, jež rum získává během druhého zrání v sudech z mladého dřeva bílého dubu. Je kulatý a krémový, s nádechem vanilky a karamelu, náznaky tabáku, skořice a pomerančových slupek, které potěší vaše smysly.

Rum Havana Club Anejo Especial oplývá pískově zlatavou barvu. Jeho vůně tvoří příjemně sladká směs vůní vanilky, karamelu a kakaa a je v ní rozpoznatelný jemný nádech alkoholu. Při ochutnání je lehký a vyvážený, s jemně sladkým přívlastkem. Hodí se na míchání různých koktejlů např. pravé Cuba Libre.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.