Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE

Ostatní hračky

Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Nerf Zombie pistole se skvěle vejde do každé kapsy. A během okamžiku dostanete každého zombíka, který vám zkříží cestu. Atraktivní barevný design a skvěle padnoucí rukojeť umožňuje dítěti jednou rukou nabíjet i pálit. Pistole navíc střílí 2 šipky najednou. Když vyrazíte do ulic, žádné nebezpečí hrozit nebude. Kapesní pistole je vhodná pro děti od 8 let. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE koupíte i tady

Specifikace Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce HASBRO
Nejnižší cena 260 Kč

S pistolí Nerf ZombieDoublestrike zasáhneš každého zombíka hned dvakrát! Kompaktní, jednoruční design této pistole umožňuje rychlé nabití jednou rukou a střílení druhou. A když zatáhneš za kohoutek a zmáčkneš spoušť, vyletí hned dvě šipky najednou! Když vyrazíš do ulic s pistolí Doublestrike, zombíci proti tobě nemají žádnou šanci! ... a dál?

Produkt Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE

Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE - parametry

Název produktu: Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 189 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:
  • Typ pistole: pistole Určení: pro kluky
  • S pistolí Double strike můžete dvakrát zasáhnout každého zombíka, kterého zahlédnete!
  • Kompaktní, jednoruční design této pistole vám umožní rychle nabíjet jednou rukou a pálit druhou.
  • A když zmáčknete kohoutek pistole a stisknete spoušť, je dvojitý výstřel automatický, protože pistole vystřelí 2 šipky najednou!
  • Zombíci nebudou mít šanci, když na ulici vyrazíte s pistolí Doublestrike! Parametry:
  • vhodné pro děti od 8 let
  • materiál: plast Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.450 Výška (cm): 20.00 Šířka (cm): 24.00 Hloubka (cm): 6.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.450 Výška (cm): 20.00 Šířka (cm): 24.00 Hloubka (cm): 6.00 EAN: 5010994805753 Záruční doba: 24 měsíců Kompaktní plastová ruční pistole NERF Zombie Doublestrike dokáže vystřelit dvě šipky najednou. Vhodné pro děti od 8 let.NERF ZOMBIE Vrecková pištoľ . S pištoľou Doublestrike mô,žete dvakrát zasiahnuť každého zombie, ktorého zahliadnete! Kompaktný, jednoručný dizajn tejto pištole vám umožní rýchlo nabíjať jednou rukou a páliť druhou. . A keď stlačíte kohútik pištole a stlačíte spúšť, je dvojitý výstrel automatický, pretože pištoľ vystrelí 2 šípky naraz! . Zombíci nebudú mať šancu, keď na ulicu vyrazíte s pištoľou Doublestrike! . Vhodné pre deti od 8 rokov. . Rozmery produktu: 56235197 mm.

S pistolí Doublestrike můžete dvakrát zasáhnout každého zombíka, kterého zahlédnete! Kompaktní, jednoruční design této pistole Vám umožní rychle nabíjet jednou rukou a pálit druhou. A když zmáčknete kohoutek pistole a stisknete spoušť, je dvojitý výstřel automatický, protože pistole vystřelí 2 šipky najednou! Zombíci nebudou mít šanci, když na ulici vyrazíte s pistolí Doublestrike! Hračky Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, díky němuž zvládnou i hrubší zacházení ve venkovních soubojích. Pistole jsou rovněž velmi lehké, takže s nimi děti mohou dovádět klidně celý den. Šipky, které vystřelují, jsou vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu, tudíž jsou naprosto bezpečné. S pistolemi Nerf si děti vždy užijí spoustu akčního dobrodružství.

Pistole doporučený věk od 8 let. V poslední době se v televizních filmech i různých seriálech stále častěji setkáváme se zombie. Bojíte se jejich útoku? Ostatně, kdo by se nebál. S pistolí Nerf Zombie Double strike se bát nemusíte. Na jedno nabití můžete zasáhnout rovnou dva zombíky, kteří se k vám budou nebezpečně blížit.Jedna z hlavních výhod této zbraně na zombie je bezesporu kompaktní, jednoruční design, jež vám umožní znovu rychle nabíjet jednou rukou, zatímco tou druhou můžete pálit. Navíc, se zmáčknutím kohoutku pistole a současným stiskem spouště je dvojitý výstřel už automaticky. Žádná zombie příšera už tak proti v


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.