Hasbro Jenga Fortnite
Hasbro Jenga Fortnite

Hasbro Jenga Fortnite

100% 1x
od 509 Kč
Desková hra -, pro kohokoliv, vhodné od 8 let, pro 2 až 4 hráče, délka hry minimálně 30 min . Ať už jste příznivcem celosvětově známé hry Jenga, anebo jste zarytým fanouškem populární videohry Fortnite, potěší vás tato unikátní kombinace obojího od Hasbro - Jenga Fortnite. Dostanete možnost přeměnit se na jednoho z hrdinů Fortnite a vaším posláním bude dostat se na vrchol věže jako první. Při zatočení ručičky na spinneru se dozvíte své…
Levnicek.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 129 Kč Skladem
518 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Hasbro Jenga Fortnite
Výrobce: HASBRO
Minimální cena: 509 Kč
Maximální cena: 700 Kč
Ušetříte až: 191 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
5
Věk od: 8 - 11 let

Popis produktu

Desková hra -, pro kohokoliv, vhodné od 8 let, pro 2 až 4 hráče, délka hry minimálně 30 min . Ať už jste příznivcem celosvětově známé hry Jenga, anebo jste zarytým fanouškem populární videohry Fortnite, potěší vás tato unikátní kombinace obojího od Hasbro - Jenga Fortnite. Dostanete možnost přeměnit se na jednoho z hrdinů Fortnite a vaším posláním bude dostat se na vrchol věže jako první. Při zatočení ručičky na spinneru se dozvíte své nadcházející úkoly, jako např. kolik pater musíte vylézt nebo jaké bloky postavit na sebe. Mějte však pevnou ruku a neshoďte věž, protože potom jste prohráli a hra pro vás končí. Společenská hra Jenga Fortnite spolehlivě zabaví přibližně na 30 minut 2 a více hráčů od 8 let věku. Klíčové vlastnosti společenské hry Jenga FortniteSpolečenská hra pro celou rodinu od společnosti HasbroNapínavá hra inspirovaná videohrou Fortnite licencovanou Epic GamesStačí zatočit ručičkou na kolečku a zjistíte, co vás v dalším kroku čeká za úkolBěhem hry lezete se svou postavou po vrstvá Hra Jenga: Fortnite Edition je inspirována videohrou Fortnite a hráči v ní útočí se svojí postavou z Fortnite na věž a snaží se dostat na vrcholek jako první. Ale pozor…, pokud věž spadne během kola hráče, hráč vypadává ze hry. Zatočte točítkem a zjistíte, co je váš příští krok: kolik vrstev popolezete a jaký druh bloků postavíte na sebe. Je to boj o postup vzhůru, hráči posouvají své tyčky nahoru a tyčky svých protivníků dolů a zároveň se snaží, aby věž nespadla. Je to skvělý zážitek ze hry pro fanoušky Fortnite a Jenga!Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

Věž Jenga je vyrobená podle námětu oblíbené videohry Fortnite.

Každý z hráčů má za úkol dostat se na vrchol věže jako první. Útočí se svojí postavou na co nejlepší pozici posouváním dílků směrem nahoru a sposunem dílků svých protivníků směrem dolů. To vše za obezřetnosti, aby se celá věž nezřítila. Každý posun hráče v daném kole určuje pootočení točítka. Hráč tak ví, o kolik stupňů se posouvá nahoru a který z bloků použije.

Kupte dětem Jengu a hrajte s nimi!

Vhodné pro děti od 8 let Délka hry: 20 min Počet hráčů: 2 - 4

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze