Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Harry Potter a prokleté dítě

Próza - beletrie

Harry Potter a prokleté dítě

Hodnocení: 10x
 • 3.8

Harry Potter dospěl! Má ženu, tři děti a čaruje na Ministerstvu kouzel. Temnota ale nikdy nespí a minulost je opět připravena si na Harryho vyšlápnout. Tentokrát volí zvlášť záludnou cestu a s tíhou rodinného dědictví se musí poprat i nejmladší syn Albus. Speciální vydání pracovního scénáře připravované divadelní hry Harry Potter a prokleté dítě vychází v překladu Petra Eliáše. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.85918
skladem

Jaké má kniha
Harry Potter a prokleté..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Harry Potter a prokleté dítě koupíte i tady

Harry Potter a prokleté dítě v kostce

Průměrné hodnocení

3,8
 • 3.8

Na základě 10 hodnocení

76% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Harry Potter a prokleté dítě

 • dobrá autorka
 • čte se sama
 • dobrý překlad
 • hezký přebal

 • přesuny v čase působí občas zmatečně
 • psaná formou dramatu
 • psané jako divadelní scénář - ne každému může vyhovovat

Čerstvá hodnocení Harry Potter a prokleté dítě

 • 4

Ingrid, 13. ledna 2017

 • čte se sama
 • dobrý překlad
 • hezký přebal

 • přesuny v čase působí občas zmatečně
 • psaná formou dramatu

Ačkoli je kniha psaná jako scénář, na což jsem si musela zprvu zvyknut, tak splnila má očekávání a znovu potvrdila autorčiny kvality.


 • 5

Eliška, 15. prosince 2016

 • dobrá autorka

 • psané jako divadelní scénář - ne každému může vyhovovat

Pro sběratele nutností mít tuto knihu ve své sbírce. Ještě jí nemám přečtenou, ale očekávám kvalitní čtení i když to není typicky napsané, jak jsem zprvu čekala.


Specifikace Harry Potter a prokleté dítě

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 340 Kč

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kde patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst. Speciální vydání pracovního scénáře. Divadelní hru Harry Potter a prokleté dítě na námět » ... a dál?

Produkt Harry Potter a prokleté dítě

Harry Potter a prokleté dítě - parametry

Název produktu: Harry Potter a prokleté dítě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 340 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 134 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
 • 3.8
Podrobný popis:

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst. Nakladatelství Albatros vydá osmý příběh ze světa Harryho Pottera na podzimPraha, 1. června 2016 – Nakladatelství Albatros získalo práva na knižní vydání scénáře chystané divadelní hry Harry Potter And The Cursed Child – Parts One and Two. Zbrusu nový příběh od J. K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea vyjde ve Velké Británii v knižní podobě 31. července. Čeští fanoušci se výpravného díla dočkají už na podzim v překladu Petra Eliáše, držitele ocenění Prémie Tomáše Hrácha za překlad z angličtiny. Harry Potter And The Cursed Child, chystaná divadelní hra Jacka

Thornea založená na novém příběhu J. K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thornea, je prvním oficiálním potterovským příběhem na divadelních prknech. Odehrává se devatenáct let po posledním příběhu ze série o Harrym Potterovi. Světová premiéra je naplánována na 30. července 2016 a proběhne v londýnském West Endu. Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst. Bestsellerová série o Harrym Potterovi vycházela mezi lety 1997 a 2007. Po celém světě se prodalo přes 450 milionů výtisků, série byla přeložena do 79 jazyků a vzniklo podle ní osm úspěšných velkofilmů. Rowlingová napsala také tři doprovodné tituly na pomoc charitativním

organizacím: Famfrpál v průběhu věků, Fantastická zvířata a kde je najít a Bajky barda Beedleho. Nový Harry Potter zamíří do vaší knihovny už 24. září.

O devatenáct let později.... Vždy bylo těžké být Harry Potterem a ani nyní to Harry nemá lehčí, když je přepracovaným zaměstnancem Ministerstva Magie, manželem a otcem tří školou povinných dětí. Zatímco Harry zápasí s minulostí, která odmítá zůstat tam, kam patří, jeho nejmladší syn Albas musí bojovat s rodinným odkazem, který nikdy nechtěl. Jak se minulost a přítomnost stále více prolínají, oba dva, otec a syn musejí přijmout nepříjemnou pravdu: temnota přichází z neočekávaných míst a nelze se jí vyhnout. Harry Potter a prokleté dítě je osmým dílem příběhů o Harry Potterovi a prvním, který byl oficielně uveden na jevišti. Divadelní hru napsal Jack Thorne na námět nového příběhu J.K.Rowlingové. Toto speciální vydání scénáře přináší pokračování životní pouti Harryho Pottera a jeho rodiny a přátel.

Dospělý Harry


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.