Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen HAPE Taška plná barev

Hračky

HAPE Taška plná barev

Hodnocení: 1x
  • 4

Pomocí šesti různých barviček a štětce si vytvoř sám tašku dle svých představ. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace HAPE Taška plná barev

Kategorie Hračky
Výrobce HAPE
Nejnižší cena 225 Kč

Pomocí šesti různých barviček a štětce si vytvoř sám tašku dle svých představ. ... a dál?

Produkt HAPE Taška plná barev

HAPE Taška plná barev - parametry

Název produktu: HAPE Taška plná barev
Výrobce: HAPE
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Pomocí šesti různých barviček a štětce si vytvoř sám tašku dle svých představ. Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby. Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět. Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.   Taška plná barevŰíslo výrobku: E5107 V každém z nás se skrává umělec. Sada obsahuje štětec, kterým si můžete ozdobit bavlněnou tašku se vzory. Důležité: Rozmysli si barvy, vem si štětec a začni kreslit. Podrobnosti:
  • Věk: 3+ roky
  • Materiál: Taška: 80 % bavlna, 20% polyester, textilní barvy, barevný štětecUpozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! Kreativní sada se kterou si děti namalují svoji vlastní tašku o rozměrech 24 x 24 cm. V balení je vše co potřebují, hotová taška, barvy, štětec, stačí jen malovat. Na tašce si děti vytvoří krásný moderní opakující se vzor. Kreativní hračkaRozměry: 38x24 cmVěk: 4+

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.