Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen HAPE duhové koleje s labyrintem

Hračky

HAPE duhové koleje s labyrintem

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozměr: 18x24x11 cmVěk: 1+HAPE vláčkodráha - duhové koleje s labyrintem Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc... Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? HAPE duhové koleje s labyrintem koupíte i tady

Specifikace HAPE duhové koleje s labyrintem

Kategorie Hračky
Výrobce HAPE
Nejnižší cena 319 Kč

Projeď se po kolejích skrz labytint s kuličkami. Tvé oblíbené vagónky můžeš zapřáhnout za tvou lokomotivu. Podrobnosti: Materiál: dřevo, kov, PP, PE, PA, ABS, magnet Jednotlivých dílů: 4 Věk: Od 18 měsíců Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění. ... a dál?

Produkt HAPE duhové koleje s labyrintem

HAPE duhové koleje s labyrintem - parametry

Název produktu: HAPE duhové koleje s labyrintem
Výrobce: HAPE
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozměr: 18x24x11 cmVěk: 1+HAPE vláčkodráha - duhové koleje s labyrintem Hračky se vyrábí proto, aby dělaly dětem radost. Ale pro HAPE dřevěné hračky znamenají mnohem víc...

Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. V Hape jsou pevně přesvědčeni, že dobré dřevěné hračky musí splňovat všechny tyto body. A v souladu s touto ideou se snaží neustále zdokonalovat své výrobky a stanovovat si nové a nové cíle. Výsledkem je, že se Hape během posledních dvou desetiletí etablovalo jako jeden z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších výrobců dřevěných hraček této doby.Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je nabídnout dětem bezpečný a čistý svět. Výrobky Hape splňují bezpečnostní a jakostní normy EN71 (evropská norma hraček) a ASTM (Americká společnost testování materiálů) zemí, pro které jsou určeny. Dále jsou také v souladu s příslušnými právy a předpisy kvality včetně mechanických, fyzikálních a chemických požadavků.

  Projeď se po kolejích skrz labytint s kuličkami. Tvé oblíbené vagónky můžeš zapřáhnout za tvou lokomotivu. Podrobnosti: Materiál: dřevo, kov, PP, PE, PA, ABS, magnet Jednotlivých dílů: 4 Věk: Od 18 měsíců Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používat pouze za dozoru dospělých. Nebezpečí zranění. Divoká a šikmá bludiště ve vzduchu s barevnými korálky přes tento samostatný vlakový průjezd vytváří ještě více zábavy! Připojte na vlakovou dráhu speciální korálkové auto k vašim oblíbeným mašinkám a rozjeďte to.

Specifikace: Počet dílů: 4 ks.

Vhodné pro děti od 18-ti měsíců. Zábavná motorická hra 2 v 1. Dřevěný vláček projíždí na kojeji pod labyrintem. Hračka pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků.

 

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

 

  Projeď se po kolejích skrze labytint s kuličkami. Zapřáhni vagonek za svoji lokomotivu. Krásné pestré barvičky potěší i ty nejmenší dětičky. Věk: 18+ měsíců Hape Korálková dráha duhová


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.