Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hana Pekárková: Ostrov

Knihy

Hana Pekárková: Ostrov

Hodnocení: 1x
  • 4

Ostrov - Hana Pekárková. Vina? V nesprávný čas na nesprávném místě. Nevelký, blíže neurčený stát. Na pozadí tamních společenských, politických a ekonomických poměrů se odehrává soukromé drama dívky, jejíž život se během jediné noci otočil o sto osmdesát stupňů. Stačilo několik hodin, aby přišla o rodiče, zázemí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Jaké má kniha
Ostrov
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Pekárková: Ostrov koupíte i tady

Specifikace Hana Pekárková: Ostrov

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 180 Kč

Mladá Ilgien má vše před sebou. Alespoň si to myslí. Jak ale s jejím osudem zamíchá jedna, s ní zdánlivě nesouvisející, událost? Dokáže v sobě Ilgien najít dost sil, aby se ubránila ranám, které na ni dopadají? V dramatickém příběhu dívky drcené nemilosrdným osudem poukazuje autorka na aroganci a krutost totalitního systému, ale také na nezájem a ledovou lhostejnost lidí, kteří by měli být člověku oporou. ... a dál?

Produkt Hana Pekárková: Ostrov

Hana Pekárková: Ostrov - parametry

Název produktu: Hana Pekárková: Ostrov
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ostrov - Hana Pekárková. Vina? V nesprávný čas na nesprávném místě. Nevelký, blíže neurčený stát. Na pozadí tamních společenských, politických a ekonomických poměrů se odehrává soukromé drama dívky, jejíž život se během jediné noci otočil o sto osmdesát stupňů. Stačilo několik hodin, aby přišla o rodiče, zázemí, veškeré jistoty. Přítel, kterému věřila a u kterého hledala pomoc, ji na nátlak své rodiny zavrhl. Ilgien se ocitá sama, v jedněch šatech, jen s trochou jídla a téměř bez prostředků ve světě, který se pro ni náhle stává nepřátelským. Neprovinila se ničím, jen se díky místu, kde i s rodiči bydlela, připletla do vysoké hry o moc, peníze a výhody, hry, co nebyla v zájmu jejím, ani jejích rodičů, a s níž neměla nic společného. Jedinou její nadějí zůstává teta, která žije o tři sta kilometrů dál. I když se k ní po čase nakonec přeci jen dostane, tolik potřebného klidu a bezpečí se stejně nedočká. Ilgien velmi bojuje o své místo na slunci. Ale ničí síly nejsou bezedné… Ostrov - Hana Pekárková od nakladatelství xPrint v kategorii Beletrie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Ostrov - Hana Pekárková. Mladá Ilgien má vše před sebou. Alespoň si to myslí. Jak ale s

jejím osudem zamíchá jedna, s ní zdánlivě nesouvisející, událost?

Dokáže v sobě Ilgien najít dost sil, aby se ubránila ranám, které

na ni dopadají? V dramatickém příběhu dívky drcené nemilosrdným

osudem poukazuje autorka na aroganci a krutost totalitního systému,

ale také na nezájem a ledovou lhostejnost lidí, kteří by měli být

člověku oporou. Publikace: Ostrov - Hana Pekárková.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.