Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu

Učebnice/Odborná literatura

Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu

Hodnocení: 1x
  • 4

Ochrana zvířat v právu - Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal . Monografie „Ochrana zvířat v právu“ je v české odborné literatuře prvním komplexním zpracováním tématu vývoje a současného stavu právní úpravy týkající se zvířat. Výklad vzniku a formování novodobé ochrany zvířat prostředky práva je zasazen do širšího ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Ochrana zvířat v právu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu koupíte i tady

Specifikace Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 424 Kč

Monografie „Ochrana zvířat v právu“ je v české odborné literatuře prvním komplexním zpracováním tématu vývoje a současného stavu právní úpravy týkající se zvířat. ... a dál?

Produkt Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu

Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu - parametry

Název produktu: Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal: Ochrana zvířat v právu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 424 Kč
Maximální cena: 650 Kč
Ušetríte až: 226 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ochrana zvířat v právu - Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal . Monografie „Ochrana zvířat v právu“ je v české odborné literatuře prvním komplexním zpracováním tématu vývoje a současného stavu právní úpravy týkající se zvířat. Výklad vzniku a formování novodobé ochrany zvířat prostředky práva je zasazen do širšího kontextu poznatků společenských a přírodních věd, zejména do souvislostí vývoje vztahu lidstva ke zvířatům vůbec. Těžištěm knihy je rozbor současného postavení zvířat v právu, od otázky jejich právního statusu, přes regulaci nakládání s nimi při různých lidských činnostech až po zajištění jejich právní ochrany před týráním a jejich správných životních podmínek (welfare). Kniha pojednává některá dílčí témata týkající se zvířat v českém jazyce vůbec poprvé (např. historické soudní procesy se zvířaty) a autoři se nevyhýbají ani dílčím tématům obtížným či kontroverzním, jako jsou regulace využívání zvířat pro pokusné účely, právní aspekty aplikace moderních biotechnologií na zvířata (klonování) nebo hnutí za práva zvířat. Podoba platné právní úpravy ochrany zvířat je zachycena ve sféře práva mezinárodního, evropského (unijního) i vnitrostátního; analýza současné české legislativy a otázky jejího praktického uplatňování tvoří samostatnou kapitolu. Kniha je určena jak studentům právnických, veterinárních a zemědělských fakult, na nichž se obor právní ochrany zvířat začíná vydělovat jako obor samostatně vyučovaný, tak odborné veřejnosti i všem zájemcům z řad neprávníků, pro něž je zajišťování ochrany zvířat osobní výzvou. Ochrana zvířat v právu - Hana Müllerová, Vojtěch Stejskal od nakladatelství Academia v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.