Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Marková: Daňové zákony 2014

Učebnice/Odborná literatura

Hana Marková: Daňové zákony 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

úplná znění platná k 1. 1. 2014. Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2014 – jde o zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitých věcí (nové označení zákona), zákon o dani z nabytí nemovitých věcí (nový zákon), zákon o dani ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Daňové zákony 2014
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hana Marková: Daňové zákony 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2014 – jde o zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitých věcí (nové o ... a dál?

Produkt Hana Marková: Daňové zákony 2014

Hana Marková: Daňové zákony 2014 - parametry

Název produktu: Hana Marková: Daňové zákony 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

úplná znění platná k 1. 1. 2014. Publikace obsahuje úplná znění všech daňových zákonů ve znění k 1. 1. 2014 – jde o zákon o daních z příjmů, zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů, zákon o dani z nemovitých věcí (nové označení zákona), zákon o dani z nabytí nemovitých věcí (nový zákon), zákon o dani silniční, zákon o DPH, zákon o spotřebních daních, zákon upravující tři energetické daně a daňový řád. Obsahuje všechny změny včetně změn reagujících na nový občanský zákoník. Předností souboru je vyznačení novelizovaného textu odlišným typem písma a to, že významné novely uvozují odborné komentáře pracovníků, kteří se na přípravě změn v různé míře podílejí. Přehled novelizací, které byly přijaty během roku 2013, je společně se stručným komentářem soustředěn v úvodu publikace. Nejprodávanější daňová publikace v ČR! Z obsahu Úvod Hlavní změny zákona o daních z příjmů Zákon o daních z příjmů Zákon o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů Hlavní změny zákona o dani z nemovitých věcí Zákon o dani z nemovitých věcí Hlavní změny zákona o dani z nabytí nemovitých věcí Zákonné opatření Senátu o dani z nabytí nemovitých věcí Zákon o dani silniční Hlavní změny zákona o dani z přidané hodnoty Zákon o dani z přidané hodnoty Zákon o spotřebních daních Vybraná ustanovení zákona č. 261/2007 Sb., o stabilizaci veřejných rozpočtů Změny v daňovém řádu od 1. ledna 2014 Zákon daňový řád O autorovi Prof. JUDr. Hana Marková, CSc. Na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze působí od roku 1973. V současné době zastává post proděkanky pro celoživotní vzdělávání, je členkou vědecké rady, docentkou Katedry finančního práva a finanční vědy. Ve své vědecké práci se zabývá zejména otázkami rozpočtového a daňového práva. Kromě toho od roku 1993 pedagogicky působí na Vysoké škole ekonomické v Praze. Na Katedře podnikového a evropského práva Fakulty mezinárodních vztahů se věnuje také finančnímu právu, a to zejména daňové problematice. Je členkou Legislativní rady vlády České republiky. Od roku 2003 je rovněž členkou Information and Research Center of The Public Finance and Tax Law of Central and Eastern European Countries - Bialystok – Polsko, kde se věnuje problematice daňových příjmů jednotlivých článků rozpočtové soustavy. Teoretické znalosti zúročuje jak v advokátní činnosti, kterou zahájila v roce 1990, tak i v činnosti publikační. Je autorkou či spoluautorkou více než 150 monografií a článků publikovaných v České republice a v zahraničí. V roce 2012 byla jmenována profesorkou pro obor finančního práva a finanční vědy. Hana MarkováÚplná znění platná k 1. 1. 2014GRADA 2014Kniha, čeština, 272 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.