MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

Ostatní z kategorie knihy

Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

Hodnocení: 0x
 • 4
EAN: 9788075673800

Proč? Jak? Jak to funguje? Žijeme obklopeni vědou. Od chvíle, kdy se ráno probudíme, až do doby, než se uložíme ke spánku, neustále používáme různé nástroje a přístroje, které nám ulehčují život. Často si ani neuvědomíme, že jde o velké vynálezy – buď nedávné, nebo i takové, které vznikly již před staletími. Umožňují ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.68799
skladem

Jaké má kniha
Proč? Jak? Jak to fungu..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje? v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 0 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

 • Hezké obrázky

 • Chyby v textu, neobratný překlad, přeházené a špatně popsané obrázky. Už ten název knihy se mi zdál na první pohled zvláštní.

Čerstvá hodnocení Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

 • 1

Vašek, 8. prosince 2020

 • Hezké obrázky

 • Chyby v textu, neobratný překlad, přeházené a špatně popsané obrázky. Už ten název knihy se mi zdál na první pohled zvláštní.

Chyby v textu, neobratný překlad, přeházené a špatně popsané obrázky. Už ten název knihy se mi zdál na první pohled zvláštní.


Specifikace Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 125 Kč

Kniha - 48 stran, česky, Polotuhá flexo. Žijeme obklopeni vědou. Od chvíle, kdy se ráno probudíme, až do doby, než se uložíme ke spánku, neustále používáme různé nástroje a přístroje, které nám ulehčují život. Často si ani neuvědomíme, že jde o velké vynálezy – buď nedávné, nebo i takové, které vznikly již před staletími. Umožňují nám cestovat, komunikovat na velké vzdálenosti nebo se lépe stravovat. Chceš o nich vědět víc? ... a dál?

Produkt Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje? - parametry

Název produktu: Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Proč? Jak? Jak to funguje? Žijeme obklopeni vědou. Od chvíle, kdy se ráno probudíme, až do doby, než se uložíme ke spánku, neustále používáme různé nástroje a přístroje, které nám ulehčují život. Často si ani neuvědomíme, že jde o velké vynálezy – buď nedávné, nebo i takové, které vznikly již před staletími. Umožňují nám cestovat, komunikovat na velké vzdálenosti nebo se lépe stravovat. Chceš o nich vědět víc? z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Naučná literatura pro děti od SUN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Otázka "Jak to funguje" se stala námětem knihy nové série Proč? Jak?. Holky a kluci se mohou v knize seznamovat s funkčností rozličných nástrojů a přístrojů. Ozřejmí si jak byly a jsou užitečné pro současný svět, a to například v dopravě, ať automobilové, lodní či vesmírných letech. Kniha je doplněna realistickými obrázky. Kupte dětem naučnou knihu! Vhodné pro děti od 6 let

Vazba: flexi

Rok vydání: 2019

Počet stran: 48

Rozměr: 16,7 x 22,4 cm


Recenze Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

Vašek, 8. prosince 2020


PRO:   Hezké obrázky
PROTI:   Chyby v textu, neobratný překlad, přeházené a špatně popsané obrázky. Už ten název knihy se mi zdál na první pohled zvláštní.

Chyby v textu, neobratný překlad, přeházené a špatně popsané obrázky. Už ten název knihy se mi zdál na první pohled zvláštní.
Hodnocení:
 • 1
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Hana Jovanovičová: Proč? Jak? Jak to funguje?

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.