Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen Hama - Podložka MAXI holka

Výtvarné hračky

Hama - Podložka MAXI holka

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Hama H8207 Maxi podložka Holka je námětem pro větší šablonu, na kterou mohou děti klást zažehlovací korálky, a to dle předlohy nebo také dle vlastní fantazie. Inspirativní knížky si můžete koupit jako samostatný produkt. Po rozpoložení korálků na podložce se přes ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hama - Podložka MAXI holka

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce HAMA
Nejnižší cena 51 Kč

Podložka holka transparentní pro Hama maxi zažehlovací korálky ... a dál?

Produkt Hama - Podložka MAXI holka

Hama - Podložka MAXI holka - parametry

Název produktu: Hama - Podložka MAXI holka
Výrobce: HAMA
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 58 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Hama H8207 Maxi podložka Holka je námětem pro větší šablonu, na kterou mohou děti klást zažehlovací korálky, a to dle předlohy nebo také dle vlastní fantazie. Inspirativní knížky si můžete koupit jako samostatný produkt. Po rozpoložení korálků na podložce se přes zažehlovací papír obrázek zažehlí. Dojde ke stmelení korálků a obrázek stačí sejmout ze šablonky. Přednosti: skládání korálků na podložku rozvíjí fantazii trénuje motoriku a trpělivost

Vyberte dětem podložky pro tvorbu obrázků! Vhodné pro děti od 5 let

Materiál: plast

Velikost: 17,5 x 15 cm

Země původu: Dánsko Zažehlovací korálky HAMA patří mezi nejoblíbenější kreativní hračky. Jsou to různobarevné korály třech velikostí. MINI - tyto korálky jsou určeny pro děti od 10 let a dospělým. S MINI korálky vytváříte detailní a precizní obrázky a vzory. MIDI - tato velikost je nejvíce populární ve všech věkových skupinách. MAXI - tato velikost korálků je pro děti od 3 do 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Korálky se skládají na speciální podložky dle předlohy nebo vlastní fantazie. Po naskládání se překryjí zažehlovacím papírem a zažehlí běžnou žehličkou bez napařování. Podložka holka MAXI

Počet hrotů 200

Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti - učí se počítat, poznávat barvy, rozeznávat geometrické útvary. Určeno pouze pro korálky velikosti Maxi. Hama je stavebnice bez hranic!


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.