Hakr Space pro
Hakr Space pro

TOP 35
Hakr Space pro

od 800 Kč
Držák boxu na stěnu HAKR Space Pro HV1301 Poznejte jednoduchý způsob jak uskladnit Váš box. Pořiďte si sklopný držák, který šetří místo. Umožňuje uložení jakéhokoli boxu díky výsuvným ramenům. Hmotnost je jen 2 kg a umožňuje uskladnění autoboxu až o hmotnosti 40 kg. Délka ramen držáku se pohybuje od 30 do 40 cm. Nastavení přesně podle výšky střešního boxu, se provádí pouze otočením plastové vrtulky. Pokud se držák nevyužívá lze jej sklopit ke…
automotoprikryl.cz
Za dopravu 109 Kč Skladem
800 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Hakr Space pro
Výrobce: HAKR
Minimální cena: 800 Kč
Maximální cena: 800 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Držák boxu na stěnu HAKR Space Pro HV1301 Poznejte jednoduchý způsob jak uskladnit Váš box. Pořiďte si sklopný držák, který šetří místo. Umožňuje uložení jakéhokoli boxu díky výsuvným ramenům. Hmotnost je jen 2 kg a umožňuje uskladnění autoboxu až o hmotnosti 40 kg. Délka ramen držáku se pohybuje od 30 do 40 cm. Nastavení přesně podle výšky střešního boxu, se provádí pouze otočením plastové vrtulky. Pokud se držák nevyužívá lze jej sklopit ke zdi. Držák je vyroben z pozinkovaných trubek s plastovými návleky, které zabrání povrchovému poškození boxu.     Hakr Space Pro je držák na zeď pro střešní box s maximální výškou 46 cm. Box chrání proti poškrábání gunmové návleky. Délka ramen je nastavitelná. Ramena lze sklopit ke zdi, pokud se držák nepoužívá. Lze využít také pro jízdní kola nebo nosiče kol na tažné zařízení. Držák na žeď Hakr Space Pro šetří prostor při skladování.  Maximální nosnost 40 kg. Montážní materiál je součástí balení. Vlastní hmotnost 2 kg. Záruka 2 roky.

Hakr Držák střešního boxu na zeď Space-Pro

Hakr Držák střešního boxu na zeď Space-Pro- ideální pro zavěšení a uskladnění střešních boxů na zeď. Nastavitelný pro různé šířky boxů. Dá se sklopit ke zdi, když se nepoužívá. Měkké plasty chrání box před poškrábáním. Pro boxy max. výšky 46cm - nastavitelná délka ramen. Nosnost 40kg.

https://www.youtube.com/watch?v=nj8-Ve4hKKc&feature=emb title

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.