MENU

Srovnání cen » Domácí spotřebiče » Přenosné lednice » Ostatní z kategorie přenosné lednice » Srovnání cen Guzzanti GZ 30B

Ostatní z kategorie přenosné lednice

Guzzanti GZ 30B

Hodnocení: 15x
 • 3.66667
EAN: 8594186720361

Dopřejte si teplé jídlo a chladivý drink uprostřed pustiny. Přenosná lednice Guzzanti GZ 30B nabízí užitný objem 30 litrů. Ať už je vaším výletním prostředkem automobil, karavan či loď, pro napájení lednice stačí zásuvka cigaretového zapalovače. Nechybí ovšem ani adaptér pro připojení do klasické zásuvky. Je libo studené osvěžení? Lednice chladí až 20 °C pod okolní teplotu. Chcete naopak přihřát svačinku? Není problém ohřátí až na +65 °C. Dlouhou životnost zajistí tichý bezkontaktní motorek. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.46667
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Guzzanti GZ 30B

Guzzanti GZ 30B v kostce

Průměrné hodnocení

3,7
 • 3.66667

Na základě 15 hodnocení

74 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Guzzanti GZ 30B

 • Jeden příjemný malý trik, po otevření, lze držadlo použít jako podporu víka, aby mohl v lednici hledat oběma rukama.
 • Chladí, je prostorná - 30L. Možnost zapnutí na 220 V.

 • - Ovládání je zezadu - vždy když chcete přepnout režim, musíte ledničku nějak otočit, nebo naklonit. Škoda.
 • - Na rozdíl od chlazení, které funguje neočekávaně dobře, tak tedy funkce hřání na 68 stupňů ani náhodou - dostal jsem z ní 40 a to sotva...

Čerstvá hodnocení Guzzanti GZ 30B

 • 4

Jiří, 30. června 2017

 • Chladí, je prostorná - 30L. Možnost zapnutí na 220 V.

 • Mohla by mít úložný prostor na elektrické šňůry. 12 voltovou mám stabilně v autě, ale tu na 220 V nemohu momentálně najít. Madlo určené k odnosu by mohlo být pevnější. Pokud je chladnička plná, dost se prohýbá.

 • 5

Jan Watzl, 5. června 2017

 • Je to moje třetí cestovní lednička a zatím nejlepší. V této cenové relaci super poměr cena výkon. Vždy jsem si vybíral tak aby vnitřní velikost umožňovala dvoulitrovou lahev na stojato - nevím jak to výrobci uváděli, ale tato je první kde se mi to opravu podařilo, vejde se tam lahev na stojáka - díky speciálnímu prolisu / prohlubni ve víku.
 • Navíc skutečně chladí zhruba tak jak je v popisu napsáno - testováno teploměrem nikoliv subjektivním dojmem. Nedává sice o 20 stupňů méně než okolí, ale ze všech co jsem zkusil chladí nejvíc - kvalitně ochladí i bez předchlazených potravin či namražovacích náplní - ale s nimi se ochladí výrazně dřív... :-)
 • Jeden příjemný malý trik, po otevření, lze držadlo použít jako podporu víka, aby mohl v lednici hledat oběma rukama.

 • - Ovládání je zezadu - vždy když chcete přepnout režim, musíte ledničku nějak otočit, nebo naklonit. Škoda.
 • - Na rozdíl od chlazení, které funguje neočekávaně dobře, tak tedy funkce hřání na 68 stupňů ani náhodou - dostal jsem z ní 40 a to sotva...
 • - Přívodní el. kabel je umístěn tak, že nejde sklopit držadlo ledničky dozadu, ale zůstává trčet nahoru (pouze v poloze držadla kolmo nahoru a dále dozadu víko těsní)- možná to byl úmysl výrobce, aby držadlo zůstávalo nahoře, a vy jste si nemohli na ledničku něco položit a zakrýt tak průduchy ventilátorů..., ale spíš je to nešťastně zvolené umístění konektoru.

Specifikace Guzzanti GZ 30B

Kategorie Ostatní z kategorie přenosné lednice
Výrobce GUZZANTI
Nejnižší cena 1 954 Kč

Autochladnička - Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Chladí až 20°C pod okolní teplotu a udržuje potraviny a nápoje v chladu Ohřívá až na +65°C Zelená a červená kontrolka signalizující chlazení nebo ohřev Kapacita 30l Vysoce kvalitní izolace a utěsnění víka Pracuje při napájení 12 V nebo 220 – 240 V Zástrčka připojitelná do jakékoliv 12 V zásuvky cigaretového zapalovače v automobilu, lodi či obytném přívěsu V režimu ECO dosahuje energetické třídy A++ Integrovaný adaptér pro připojení do zásuvky » ... a dál?

Produkt Guzzanti GZ 30B

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Guzzanti GZ 24B

Guzzanti GZ 24B

od 1 975 Kč

Guzzanti GZ 24B

Guzzanti GZ 24B

od 1 975 Kč

Severin KB 2923 A++

Severin KB 2923 A++

od 2 825 Kč

GUZZANTI GZ 22B

GUZZANTI GZ 22B

od 1 369 Kč

Guzzanti GZ 30B - parametry

Název produktu: Guzzanti GZ 30B
Výrobce: GUZZANTI
Minimální cena: 1 954 Kč
Maximální cena: 2 511 Kč
Ušetríte až: 557 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
 • 3.66667
Podrobný popis:

Příkon (W): 68

Objem (l): 30

Napájení: 12 V; síťové 230 V

Ohřev: ANO

Teplota chlazení vůči okolí (°C): 20

Displej: NE

Regulace teploty: NE Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Guzzanti GZ 30B

  Chladí až 20°C pod okolní teplotu a udržuje potraviny a nápoje v chladu Ohřívá až na +65°C Zelená a červená kontrolka signalizující chlazení nebo ohřev Kapacita 30l Vysoce kvalitní izolace a utěsnění víka Pracuje při napájení 12 V nebo 220 – 240 V Zástrčka připojitelná do jakékoliv 12 V zásuvky cigaretového zapalovače v automobilu, lodi či obytném přívěsu V režimu ECO dosahuje energetické třídy A++ Integrovaný adaptér pro připojení do zásuvky na 220 – 240 V Tichý bezkontaktní motorek s dlouhou životností Maximální příkon 68 W Vnitřní rozměry (V x Š x H) 34×25×35,2 cm Rozměry (V x Š x H) 40×29,5×43,2 cm Váha 4,4 kg Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 4.400

Výška (cm): 40.00

Šířka (cm): 29.50

Hloubka (cm): 53.20 Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 5.060

Výška (cm): 40.50

Šířka (cm): 30.00

Hloubka (cm): 44.00

EAN: 8594186720361 Záruční doba: 24 měsíců Chladící box s funkcí ohřevu o objemu 30 litrů.Guzzanti GZ 30B

Ať už jedete na dovolenou, delší výlet nebo za rodinou přes půl republiky, je vždy příjemné mít možnost sáhnout po vychlazeném pití či svačině. A právě proto je vynikající investicí autochladnička Guzzanti GZ 30B, s níž na cestách pocítíte ještě větší komfort.

Chladí i hřeje

Objem tohoto modelu činí 30 litrů, takže nabízí jak prostor pro důležité potraviny, tak zároveň také kompaktní rozměry. Problém pro něj není pojmout ani více 1,5litrových lahví nebo například uzeniny a další rychle se kazící potraviny. Nápoje přitom dokáže vychladit oproti okolní teplotě až o 20 °C, přičemž chytře řešená izolace zajišťuje, že pití a potraviny zůstanou příjemně chladné ještě dlouhou dobu po odpojení od elektřiny. Navíc se nabízí i šikovná funkce ohřevu až o 65 °C.

Vše důležité

Kromě toho, že tento model lednice využijete v automobilu (12V napájení) i doma (220–240 V), můžete ji využívat i na lodích či v obytných přívěsech. Nabízí zelenou a červenou kontrolku signalizující chlazení nebo ohřev a je krásně tichá. Navíc v režimu Eco patří do třídy A++.

Autochladnička termoelektrická, energetická třída A++, objem 30l, napájení 12 V a 230 V, ochladí až o 20°C pod okolní teplotu, včetně ohřevu . Autochladnička GUZZANTI GZ 30B disponuje objemem 30 litrů, který pojme velké množství potravin a nápojů. Vysoce kvalitní izolace zaručuje dokonalou ochranu proti úniku studeného vzduchu stěnami. --> Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Autochladnička Guzzanti GZ 30B je určena pro efektivní chlazení nebo mrazení potravin. Vysoce kvalitní izolace zaručuje dokonalou ochranu proti úniku studeného vzduchu stěnami. Chladničku Guzzanti GZ 30B oceníte nejen při dlouhých cestách autem. Díky přítomnosti světelné signaliz

Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.


Recenze Guzzanti GZ 30B

Jiří, 30. června 2017


PRO:   Chladí, je prostorná - 30L. Možnost zapnutí na 220 V.
PROTI:   Mohla by mít úložný prostor na elektrické šňůry. 12 voltovou mám stabilně v autě, ale tu na 220 V nemohu momentálně najít. Madlo určené k odnosu by mohlo být pevnější. Pokud je chladnička plná, dost se prohýbá.

Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Jan Watzl, 5. června 2017


PRO:   Je to moje třetí cestovní lednička a zatím nejlepší. V této cenové relaci super poměr cena výkon. Vždy jsem si vybíral tak aby vnitřní velikost umožňovala dvoulitrovou lahev na stojato - nevím jak to výrobci uváděli, ale tato je první kde se mi to opravu podařilo, vejde se tam lahev na stojáka - díky speciálnímu prolisu / prohlubni ve víku.
  Navíc skutečně chladí zhruba tak jak je v popisu napsáno - testováno teploměrem nikoliv subjektivním dojmem. Nedává sice o 20 stupňů méně než okolí, ale ze všech co jsem zkusil chladí nejvíc - kvalitně ochladí i bez předchlazených potravin či namražovacích náplní - ale s nimi se ochladí výrazně dřív... :-)
  Jeden příjemný malý trik, po otevření, lze držadlo použít jako podporu víka, aby mohl v lednici hledat oběma rukama.
PROTI:   - Ovládání je zezadu - vždy když chcete přepnout režim, musíte ledničku nějak otočit, nebo naklonit. Škoda.
  - Na rozdíl od chlazení, které funguje neočekávaně dobře, tak tedy funkce hřání na 68 stupňů ani náhodou - dostal jsem z ní 40 a to sotva...
  - Přívodní el. kabel je umístěn tak, že nejde sklopit držadlo ledničky dozadu, ale zůstává trčet nahoru (pouze v poloze držadla kolmo nahoru a dále dozadu víko těsní)- možná to byl úmysl výrobce, aby držadlo zůstávalo nahoře, a vy jste si nemohli na ledničku něco položit a zakrýt tak průduchy ventilátorů..., ale spíš je to nešťastně zvolené umístění konektoru.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Guzzanti GZ 30B

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.