Guzzanti GZ 119 červený
Guzzanti GZ 119 červený

TOP 19
Guzzanti GZ 119 červený

od 4 986 Kč
Guzzanti GZ 119, červená Šicí stroj je velmi dobrým přítelem každé ženy, která ráda tvoří nové modely, baví ji kreativní činnost či jen nerada vyhazuje oblečení, které vyšlo z módy a raději si z něj svou šikovností a nápady vytvoří nový módní kousek. Rovněž jej využijete pro úpravu zakoupeného oblečení, které tak úplně nesedí a je třeba jej nepatrně přešít. Elektronický šicí stroj Guzzanti GZ 119 je nejnovějším modelem s nejvyšší výbavou a…
eFitness.cz
Doprava zdarma Skladem
5 999 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Guzzanti GZ 119 červený
Výrobce: GUZZANTI
Minimální cena: 4 986 Kč
Maximální cena: 5 999 Kč
Ušetříte až: 1 013 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Guzzanti GZ 119, červená

Šicí stroj je velmi dobrým přítelem každé ženy, která ráda tvoří nové modely, baví ji kreativní činnost či jen nerada vyhazuje oblečení, které vyšlo z módy a raději si z něj svou šikovností a nápady vytvoří nový módní kousek. Rovněž jej využijete pro úpravu zakoupeného oblečení, které tak úplně nesedí a je třeba jej nepatrně přešít. Elektronický šicí stroj Guzzanti GZ 119 je nejnovějším modelem s nejvyšší výbavou a konstrukcí zaměřenou na vysokou spolehlivost, odolnost a minimální údržbu. Nabízí současně maximální výkon a pohodlí při práci.

Vynikající výbava

Šicí stroj s moderním a zároveň nadčasovým designem svým uživatelům umožňuje využívat 60 šicích programů. Z takového množství si vždy vyberete ten správný styl pro aktuální úkol. Stroj disponuje automatickým navlékačem nitě, což jistě ocení každý, kdo se někdy marně pokoušel navléct nit roztřesenýma rukama nebo při špatném světle. S tím je ovšem konec, jelikož na práci vám poskytne dostatek světla praktické LED osvětlení. Šicí stroj dále umožňuje plynule nastavitelnou šířku (0 – 5 mm) a délku (0 – 4 mm) stehnu, vertikální kyvný chapač pro profesionálně přesné šití a vestavěný odřez nitě.

Snadná údržba

Pohodlná obsluha šicího stroje je spojena i s jeho snadnou údržbou. Nemusíte se již obávat ani složitějších střihů či oblečení s knoflíky. S tím vám elegantně pomůže 4krokové šití knoflíkové dírky a možnost šití dvojjehlou. Součástí balení je bohaté příslušenství.

Elektronický šicí stroj Guzzanti GZ 119<br> <br> Elektronický stroj s nejvyšší výbavou, konstrukcí zaměřený na vysokou spolehlivost, odolnost a minimální údržbu. Stroj, který současně nabízí maximální výkon a pohodlí při práci.<br> <br> LED displej pro snadné nastavení stehu<br> 60 šicích programů<br> vertikální kyvný chapač pro profesionálně přesné šití<br> plynule nastavitelná šířka (0 – 5 mm) a délka (0 – 4 mm) stehu<br> automatický navlékač nitě<br> vestavěný odřez nitě<br> snadná výměna přítlačné patky<br> 4krokové šití knoflíkové dírky<br> možnost šití dvojjehlou<br> LED osvětlení<br> bohaté příslušenství<br> Robustní provedení, nejvyšší výbava, spolehlivé provedení, pohodlná obsluha a moderní, nadčasový design přinášejí trvalou hodnotu pro všechny zákazníky hledající moderní, skvěle vybavený stroj, který jim bude sloužit k naprosté spokojenosti po mnoho dalších let.<br> <br> <br> <b><strong> <a href="https://www.privest.cz/prodlouzena-zaruka/guzzanti?utm source=guzzanti&utm medium=web&utm campaign=Warranty/" target=" blank"><span style="color:#2980b9">K aktivaci prodloužené záruky 5 let je potřeba výrobek do 30 dní zaregistrovat zde.</span></a><b/><br /> <br><br> Šicí stroj Guzzanti GZ 119 je elektronický šicí stroj určený pro základní až běžné domácí šití. Stroj nabízí 60 typů šicích programů vč. overlockových stehů

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.