Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2

Knihy

Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Říše a kultury starověkého světa od Středomoří po Čínu Druhý svazek šestidílné řady Dějin světa se soustřeďuje na dvě nejdůležitější oblasti vývoje ve starověku – Středomoří a Blízký východ, a čínskou civilizaci Dálného východu. Tato dvě centra světových dějin se vyvíjela do velké míry nezávisle, a jejich vliv zasáhl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89176
skladem

Jaké má kniha
Dějiny světa 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2 koupíte i tady

Specifikace Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 394 Kč

Druhý svazek šestidílné řady Dějin světa, vydané v letech 2009-2010 prestižním německým nakladatelstvím WBG, se věnuje období 1200 př. Kr. až 600 po Kr. ... a dál?

Produkt Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2

Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2 - parametry

Název produktu: Gustav Adolf Lehmann, Helwig Schmidt-Glintzer: Dějiny světa 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 394 Kč
Maximální cena: 598 Kč
Ušetríte až: 204 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Říše a kultury starověkého světa od Středomoří po Čínu Druhý svazek šestidílné řady Dějin světa se soustřeďuje na dvě nejdůležitější oblasti vývoje ve starověku – Středomoří a Blízký východ, a čínskou civilizaci Dálného východu. Tato dvě centra světových dějin se vyvíjela do velké míry nezávisle, a jejich vliv zasáhl rozsáhlé sousedící oblasti Asie, Afriky a Evropy. Editory svazku jsou Gustav-Adolf Lehmann, vedoucí Ústavu starověkých dějin v Göttingen, a Helwig Schmidt-Glintzer, sinolog, ředitel Herzog-August-Bibliothek ve Wolfenbüttelu. První ze čtyř částí knihy sleduje postupně významné státy a kultury antického světa – novoasyrskou říši, Írán, starověký Izrael, antické Řecko. Druhá část sleduje dramatické proměny v epoše helénismu počínaje Alexandrovým tažením, třetí pak období dominance Říma a jeho boje se sousedy, především sasánovskou Persií. Čtvrtá a závěrečná část pak obrací pohled k Indii, Číně a dalším oblastem Dálného Východu. Autoři svazku se nesoustřeďují pouze na politické dějiny, ale pozornost věnují i dějinám kulturním a náboženským, jednotlivé kapitoly se věnují klasickému řeckému umění, vědě a technice v období helénismu, náboženství pozdní antiky nebo obchodu a kulturní výměně podél asijské Hedvábné stezky. Publikace: Dějiny světa II - Starověké světy a nové říše - Gustav Adolf Lehmann. Druhý svazek šestidílné řady Dějin světa, vydané v letech 2009-2010

prestižním německým nakladatelstvím WBG, se věnuje období 1200 př.

Kr. až 600 po Kr. Autoři - přední odborníci na dané období a

kulturní okruhy - přinášejí nový pohled na tuto éru světových

dějin. Svazek je doplněn mapami, tabulkami a ilustracemi. Publikace: Dějiny světa II - Starověké světy a nové říše - Gustav Adolf Lehmann. Gustav Adolf Lehmann1200 př..Kr. až 600 po Kr.Vyšehrad 2012, edice Dějiny světaKniha, čeština, 478 stranGlobální dějiny od počátků do 21. století


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.