Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű

Knihy

Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű - Gregoire de Kalbermatten. Vychází další z knih Gregoira de Kalbermattena, švýcarského spisovatele, ekologa a jogína, který se českým čtenářům představil nedávno vydanou knihou Advent. Sbírka sofistikovaných aforismů a duchovně laděných básní v české a anglické verzi v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű koupíte i tady

Specifikace Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 81 Kč

Sbírka sofistikovaných aforismů a duchovně laděných básní v české a anglické verzi v překladu Marty Heinlové, nazvaná symbolicky Ink/cognito, ukazuje tuto všestrannou osobnost v roli filozofa a básník ... a dál?

Produkt Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű

Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű - parametry

Název produktu: Gregoire de Kalbermatten: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 81 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű - Gregoire de Kalbermatten. Vychází další z knih Gregoira de Kalbermattena, švýcarského spisovatele, ekologa a jogína, který se českým čtenářům představil nedávno vydanou knihou Advent. Sbírka sofistikovaných aforismů a duchovně laděných básní v české a anglické verzi v překladu Marty Heinlové, nazvaná symbolicky Ink/cognito, ukazuje tuto všestrannou osobnost v roli filozofa a básníka. Obsahuje přes sto aforismů, výběr citátů z jeho zatím poslední knihy, The Legend of Dagad Trikon, a několik básní. Odrážejí postřehy a dojmy, které autor při svých četných diplomatických a ekologických misích za spravedlivější a trvale udržitelnou podobu světa zaznamenal ve svém deníku. Stěžejním tématem, kolem něhož jeho verše a výroky, jak sám říká, "jen lehce tančí" a ponechávají prostor pro vnímavost čtenáře, je nutnost sebepoznání. Dekódovat naši vnitřní podstatu, která s námi skrytě, inkognito, putuje pozemskou existencí, a dosáhnout zcela zásadní transformace vědomí považuje autor za hlavní, dnes nejaktuálnější podmínku přežití lidské rasy. Publikaci ilustrují snímky našich i zahraničních fotografů z vibračně silných míst, Nového Zélandu a především okolí Cabelly, městečka v Ligurských Apeninách, "Mekky" jogínů z celého světa. Grafická úprava knížky má dárkový charakter a potěší jak přemýšlivější, tak poeticky založené duše. Dvoujazyčné provedení rozšiřuje dosah jejího poselství i na čtenáře z řad cizinců či studentů angličtiny. Publikace: Inkognito - Aforismy, citáty a básnű - Gregoire de Kalbermatten. Inkognito KRIGL - KRIGL - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 68 str. - ISBN: 978-80-86912-26-4 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.