Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD

Knihy

Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Prima A2 Testy + CD - Grammatiki Rizou Publikace obsahuje ucelený soubor testů směřujících k ověření dovedností na úrovni A2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Nabízí kratší testy k jednotlivým lekcím, souhrnné testy i podklady pro ústní procvičování v podobě kartiček. Součástí publikace je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78965
skladem

Jaké má kniha
Prima A2 - Testy + CD
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD koupíte i tady

Specifikace Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 335 Kč

Informationen zur Reihenausgabe: Deutsch für Jugendliche und junge Erwachsene Prima zeichnet sich durch ein offenes methodisch-didaktisches Konzept aus; die Themen entstammen dem Alltag der Lernend ... a dál?

Produkt Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD

Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD - parametry

Název produktu: Grammatiki Rizou: Prima A2 - Testy + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetríte až: 144 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prima A2 Testy + CD - Grammatiki Rizou Publikace obsahuje ucelený soubor testů směřujících k ověření dovedností na úrovni A2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Nabízí kratší testy k jednotlivým lekcím, souhrnné testy i podklady pro ústní procvičování v podobě kartiček. Součástí publikace je vložené CD s nahrávkami určenými k testování poslechu s porozuměním. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Německý jazyk | Učebnice pro SŠ | Prima od Cornelsen Schulverlage GmbH naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Prima A2 Testy + CD - Grammatiki Rizou. Testovací sešit se vztahuje ke třetímu a čtvrtému dílu

učebnice PRIMA a obsahuje kompletní modelový test Fit in

Deutsch A2. V učebnici jsou vložena dvě audio CD. Obsah testů zde.

Ukázky testů - test 2, test 4 Publikace: Prima A2 Testy + CD - Grammatiki Rizou. Informationen zur Reihenausgabe: Deutsch für Jugendliche und junge Erwachsene Prima zeichnet sich durch ein offenes methodisch-didaktisches Konzept aus; die Themen entstammen dem Alltag der Lernend


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.