Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF

Knihy

GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví : MKF řeší problém následků chorob, úrazů nebo vrozených vad napříč etiologickým diagnózám, uváděných v Mezinárodní klasifikaci nemocí. Chybná diagnóza sice přestává být problémem, ale průvodní jevy nejrůznějších diagnóz jsou stále závažnější vzhledem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF koupíte i tady

Specifikace GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 441 Kč

Nezbytná publikace pro všechna rehabilitační centra, posudkové komise sociálního zabezpečení, pro zdravotníky i veřejné činitele, jejichž pracovní náplň se týká zdravotně sociální a pracovní problematiky. (MKF) ... a dál?

Produkt GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF

GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF - parametry

Název produktu: GRADA Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví - MKF
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 441 Kč
Maximální cena: 557 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví : MKF řeší problém následků chorob, úrazů nebo vrozených vad napříč etiologickým diagnózám, uváděných v Mezinárodní klasifikaci nemocí. Chybná diagnóza sice přestává být problémem, ale průvodní jevy nejrůznějších diagnóz jsou stále závažnější vzhledem k možnostem, které může moderní společnost poskytnout a řešit. Stejně důležité je hodnocení reziduálního zdraví neporušených funkcí. Spojení těchto poznatků provádí moderní rehabilitace, která začíná ve zdravotnickém prostředí, ale významně přesahuje do dalších oblastí a stává se tak celospolečenským úkolem. Tato publikace se nyní stává nezbytnou pro všechna rehabilitační centra, posudkové komise sociálního zabezpečení a pro všechny zdravotníky i veřejné činitele, jejichž pracovní náplň se týká zdravotně-sociální a pracovní problematiky. Křest knihy Dne 11. června 2008 proběhl v Akademickém klubu 1. LF UK v pražském Faustově domě slavnostní křest publikace MKF : Mezinárodní klasifikace funkčních schopností, disability a zdraví. Snímek zachytil slavnostní přípitek, zleva: ředitelka odboru zdravotnických služeb MUDr. S. Pánová, ředitelka WHO pro ČR MUDr. A. Šteflová, Ph.D., ředitel nakladatelství Grada Ing. M. Brunát, CSc., předseda Národní rady osob se zdravotním postižením ČR Václav Krása, děkan 1. LF UK prof. MUDr. T. Zima, DrSc., MBA, zástupce zdravotnické redakce Grady MUDr. E. Fabian a oba autoři českého překladu prof. MUDr. J. Pfeiffer, DrSc., a doc. MUDr. O. Švestková, Ph.D.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.