Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen GRADA Běhání

Knihy naučná literatura

GRADA Běhání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena pro běžce s určitými zkušenostmi, jejichž cílem je získání a udržení kondice a zvyšování výkonnosti. Kniha tematicky navazuje na titul Jogging a u čtenáře předpokládá, že již běhá pravidelněji a systematičtěji a orientuje se i v základech běžecké problematiky. Publikace přináší konkrétní rady a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace GRADA Běhání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Aleš Tvrzník; Libor SoumarRozvoj a udržení kondice, zvyšování výkonnostiGRADA 2004Kniha, čeština, 112 stran ... a dál?

Produkt GRADA Běhání

GRADA Běhání - parametry

Název produktu: GRADA Běhání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 120 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena pro běžce s určitými zkušenostmi, jejichž cílem je získání a udržení kondice a zvyšování výkonnosti. Kniha tematicky navazuje na titul Jogging a u čtenáře předpokládá, že již běhá pravidelněji a systematičtěji a orientuje se i v základech běžecké problematiky. Publikace přináší konkrétní rady a praktické návody pro zefektivnění běžecké přípravy a pomáhá i s přípravou na účast ve vybraném veřejném závodě. Obsah: Komu je určena tato kniha? Běh jako sportovní výkon Struktura výkonu Kondice Principy zatěžování lidského organizmu Anatomicko-funkční základy běhu Pohybový aparát a struktura svalu Typy svalových vláken a krevní dopink Technika běhu Krok – základní prvek běžecké techniky Délka a frekvence kroku Pohyb těžiště Styl běhu Běžecká abeceda jako důležitá technická průprava Došlap a vhodná běžecká obuv Typy nohou Technika došlapu vzhledem k ose běhu Přes špičku nebo přes patu? Jak vybrat správnou obuv? Ortopedické vložky Terén Závodní obuv Fyziologie běhu Zdroje energie pro běh Přehled energetických systémů Zásoby energie v lidském organizmu Srdce a tepová frekvence Srdce Tepová frekvence Dýchání Technika dýchání Nejdůležitější fyziologické parametry Podle čeho se řídit při tréninku Měření tepové frekvence Sportestery Řízení tréninku podle tepové frekvence Laktát a jak ho měřit Laktátová křivka Kyslík, energetický výdej a další parametry Plánování a evidence tréninku Roční tréninkový plán Mikrocyklus a tréninková jednotka Tréninkový deník Trénink a metodika Metody běžeckého tréninku Souvislý běh stejnou intenzitou Souvislý běh se střídáním intenzity Přerušovaný běh Trénink v jednotlivých intenzitách Trénink v nízké intenzitě Trénink ve střední intenzitě Trénink ve vysoké intenzitě Běžecké programy podle tepové frekvence a laktátu Příklady tréninku podle laktátu v různých obdobích Příklady tréninkových programů Maraton – vrchol našeho snažení Příklady tréninkových programů maratonu Nejčastější chyby běžecké metodiky Běžecké testy Test kondice s předpokladem maximální tepové frekvence Conconiho test Běh na minut – Cooperův test Kompletní test vytrvalosti s měřením tepové frekvence a laktátu Součásti přípravy běžce Zahřátí Rozcvičení Běžecké posilování a strečink Posilování Cvičení s gumovými expandery Strečink Regenerace Zásady správné regenerace Chronické potíže pohybového aparátu Výživa a pitný režim Doplňování tekutin a stravování při běhu Stravování po výkonu Použitá a doporučená literatura Publikace přináší tisícům kondičních a stovkám výkonnostních běžců rady související s výběrem trati, její délkou, dobou běhu, oblečením, rozcvičováním a se správným způsobem a stylem běhu. Upozorňuje i na zvláštnosti při tréninku dětí a starších osob, na vhodnou stravu a pitný režim a nabízí i kondiční testy. Běhání - Aleš Tvrzník, Libor Soumar. Běhání - Aleš Tvrzník, Libor Soumar od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Běhání GRADA - Rozvoj a udržení kondice, zvyšování výkonnost


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.