Gorenje pračka s předním plněním W2nhei62sas
Gorenje pračka s předním plněním W2nhei62sas

Gorenje pračka s předním plněním W2nhei62sas

od 9 490 Kč
ENERGETICKÁ TŘÍDA A Dokonalá kombinace technologie pro vynikající výsledky praní s velmi nízkou spotřebou energie   Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost Výkonný bez uhlíkový motor eliminuje mechanické napětí, tření a opotřebení. Účinnější provoz, úspory energie jsou vyšší a proces praní podstatně tišší. Navíc s delší životností.   Vynikající výsledky praní bez ohledu na množství prádla Senzor přizpůsobuje všechny parametry praní…
Expert elektro
Doprava zdarma Skladem
9 490 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Gorenje pračka s předním plněním W2nhei62sas
Výrobce: GORENJE
Minimální cena: 9 490 Kč
Maximální cena: 9 490 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Se sušičkou:
Ne
Průmyslová pračka:
Ne
Chytrá pračka:
Ne
Parní praní:
Ne

Popis produktu

ENERGETICKÁ TŘÍDA A

Dokonalá kombinace technologie pro vynikající výsledky praní s velmi nízkou spotřebou energie

 

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnost Výkonný bez uhlíkový motor eliminuje mechanické napětí, tření a opotřebení. Účinnější provoz, úspory energie jsou vyšší a proces praní podstatně tišší. Navíc s delší životností.

 

Vynikající výsledky praní bez ohledu na množství prádla Senzor přizpůsobuje všechny parametry praní množství prádla v bubnu. To vede k optimálnímu využití vody a energie, kratšímu praní a výrazně tiššímu provozu. Plný koš prádla, bez ohledu na to, jak velký je, bude čistý a příjemně vonět.   Řešení pro nepříjemně vonící prádlo Tento program zajišťuje, že vnitřek pračky zůstane dokonale čistý a sterilní pro příjemnou vůni prádla. Praní s práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro množení bakterií, což by mohlo způsobit zápach vašeho prádla.   Bezpečnost pro zvídavé děti Během praní zůstanou dveře zamčené, což zabrání otevření i tomu nejzvědavějšímu dítěti. Pro zvýšení ochrany lze také zamknout ovládací panel stisknutím speciální kombinace kláves, což znemožňuje neúmyslně změnit nastavení (v závislosti od modelu).  

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.