Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Gaviscon Liquid Peppermint suspenze 300 ml

Léky

Gaviscon Liquid Peppermint suspenze 300 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek Gaviscon Liquid Peppermint zmírňuje pálení žáhy a nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí. Dále se užívá při poruchách trávení, které jsou vyvolány návratem žaludeční kyseliny do jícnu, brániční kýlou nebo zánětem jícnu. Perorální suspenze Gaviscon Liquid Peppermint je určena pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.49118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Gaviscon Liquid Peppermint suspenze 300 ml

Kategorie Léky
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 99 Kč

Přípravek Gaviscon Liquid Peppermint zmírňuje pálení žáhy a nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí. Dále se užívá při poruchách trávení, které jsou vyvolány návratem žaludeční kyseliny do jícnu, brániční kýlou nebo zánětem jícnu. Perorální suspenze Gaviscon Liquid Peppermint je určena pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek Gaviscon Liquid Peppermint užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 10-20 ml (2-4 lžičky) po jídle a před spaním. Děti ve věku 6-12 let užívají » ... a dál?

Produkt Gaviscon Liquid Peppermint suspenze 300 ml

Gaviscon Liquid Peppermint suspenze 300 ml - parametry

Název produktu: Gaviscon Liquid Peppermint suspenze 300 ml
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek Gaviscon Liquid Peppermint zmírňuje pálení žáhy a nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí. Dále se užívá při poruchách trávení, které jsou vyvolány návratem žaludeční kyseliny do jícnu, brániční kýlou nebo zánětem jícnu. Perorální suspenze Gaviscon Liquid Peppermint je určena pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Jak se přípravek Gaviscon Liquid Peppermint užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 10-20 ml (2-4 lžičky) po jídle a před spaním. Děti ve věku 6-12 let užívají 5-10 ml (1-2 lžičky) po jídle a před spaním. Děti ve věku 2-6 let užívají přípravek pouze na doporučení lékaře. Pokud se vaše příznaky nezlepší do 7 dnů, poraďte se s lékařem. Složení: Léčivé látky jsou natrii alginas 500 mg, natrii hydrogencarbonas 267 mg a calcii carbonas 160,0 mg v 10 ml suspenze. Pomocné


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.