MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

Ostatní z kategorie léky

Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5000158066359

Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu. - Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí, a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu, ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 1 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

  • Pomaha pri zazivani

Specifikace Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 131 Kč
Příznaky Trávení a žaludek
Forma přípravku Sirupy

Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí, a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu, brániční kýlou, zánětem jícnu apod. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouGaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml - parametry

Název produktu: Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Příznaky Trávení a žaludek
Forma přípravku Sirupy
Podrobný popis:

Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu. - Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí, a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu, brániční kýlou, zánětem jícnu apod. RYCHLÁ ÚLEVA pálení žáhy a nevolnost dlouhotrvající účinek Co je Gaviscon liquid peppermint a k čemu se používá? Léčivé látky jsou natrii alginas 500 mg, natrii hydrogencarbonas 267 mg v 10 ml suspenze Pomocné látky jsou uhličitan vápenatý, karbomer, methylparaben, propylparaben, hydroxid sodný, dihydrát sodné soli sacharinu, silice máty peprné, čištěná voda. Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části žaludku nebo za prsní kostí, a poruchy trávení, které jsou způsobeny návratem žaludečních šťáv do jícnu, brániční kýlou, zánětem jícnu apod. Po požití reaguje s žaludeční kyselinou a vytvoří gelovou ochrannou vrstvu, která plave na povrchu obsahu žaludku. Tato vrstva brání návratu žaludečních šťáv do jícnu. K úlevě dochází tím, že gelová vrstva udržuje kyselý obsah žaludku mimo výstelku jícnu, která, narozdíl od sliznice žaludku, je na něj citlivá. Přípravek působí rychle a dlouhodobě. Účinek trvá nejméně 2,5 hodiny. Vytvořený gel opouští žaludek až po úplném vyprázdnění. V alkalickém prostředí dvanáctníku se rozpouští a nestráven je vylučován stolici. Čemu musíte věnovat pozornost před užitím přípravku? Neužívejte Gaviscon liquid peppermint v případě, že jste přecitlivělý/á na některou složku přípravku. Pacienti s vysokým krevním tlakem, onemocněním srdce nebo ledvin by neměli přípravek užívat bez doporučení lékaře. Vzhledem ke zvýšenému obsahu sodíku (6,2 mmol/10 ml) se nemocní s dietou s omezením soli musí před užitím přípravku poradit s lékařem. Přípravek je možné užívat i v těhotenství a při kojení. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Gaviscon liquid peppermint může způsobit zhoršené vstřebávání současně užívaných léků. Proto by mezi užitím jiných léků a Gavisconu liquid peppermint měly uplynout alespoň 2 hodiny. Jak se Gaviscon liquid peppermint užívá? Před použitím dobře protřepejte. Pokud lékař neurčí jinak, jsou obvyklé dávky: Dospělí a děti od 12 let: 10 - 20 ml (2 - 4 lžičky) po jídle a před spaním. Děti 6-12 let: 5 -10ml (1 - 2 lžičky) po jídle a před spaním. Děti do 6 let na doporučení lékaře: 5 -10 ml (1 - 2 lžičky) po jídle a před spaním. Dávku Gaviscon liquid peppermint lze zředit stejným množstvím vody (ne větším). Před požitím dobře promíchejte. Jestliže si vezmete příliš mnoho přípravku, můžete mít pocit plného žaludku nebo plynatosti. Poraďte se s lékařem, jestliže tento pocit nezmizí do několika hodin. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, navštivte lékaře. Jestliže jste zapomněl(a) užít dávku Gaviscon liquid peppermint, nezdvojujte následující dávku. Nežádoucí účinky: Velmi ojediněle se může objevit alergická reakce na


Zkušenosti s Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

Zdenka, 7. července 2020


PRO:   Pomaha pri zazivani
PROTI:   Nic

Dobry produkt
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Neznámý, 20. listopadu 2016Mně pomáhá.
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Gaviscon Liquid Peppermint sirup 300 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.