Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Homeopatika » Srovnání cen Gastrocynesine 60 tablet

Homeopatika

Gastrocynesine 60 tablet

Hodnocení: 2x
  • 4

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GASTROCYNÉSINE, sublingvální tablety (tablety k rozpuštění pod jazykem) homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85869

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Gastrocynesine 60 tablet

Kategorie Homeopatika
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 134 Kč

GASTROCYNÉSINE je homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. ... a dál?

Produkt Gastrocynesine 60 tablet

Gastrocynesine 60 tablet - parametry

Název produktu: Gastrocynesine 60 tablet
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 134 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE GASTROCYNÉSINE, sublingvální tablety (tablety k rozpuštění pod jazykem) homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však GASTROCYNÉSINE musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je GASTROCYNÉSINE a k čemu se používá. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete

GASTROCYNÉSINE užívat. Jak se GASTROCYNÉSINE užívá. Možné nežádoucí účinky. Jak GASTROCYNÉSINE uchovávat. Další informace. 1. CO JE GASTROCYNÉSINE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ GASTROCYNÉSINE je homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE GASTROCYNÉSINE UŽÍVAT Neužívejte GASTROCYNÉSINE Jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku GASTROCYNÉSINE. Zvláštní opatrnosti při užití přípravku GASTROCYNÉSINE je zapotřebí Pokud vám lékař řekl, že se u vás projevuje intolerance (nesnášenlivost) některých cukrů, kontaktujte ho předtím, než začnete tento přípravek užívat. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů GASTROCYNÉSINE nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku GASTROCYNÉSINE GASTROCYNÉSINE obsahuje sacharózu a laktózu. 3. JAK SE GASTROCYNÉSINE UŽÍVÁ Orální podání. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklá dávka přípravku pro děti a dospělé je 1-2 tablety. Tablety nechte zvolna rozpustit v ústech 15 minut před jídlem. V případě potřeby zopakujte i po jídle. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky, může mít i GASTROCYNÉSINE nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Žádné nežádoucí účinky se neočekávají. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to prosím svému lékaři nebo lékárníkovi. 5. JAK

GAS


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.