Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gary Chapman, Ross Campbell: Děti a pět jazyků lásky

Učebnice/Odborná literatura

Gary Chapman, Ross Campbell: Děti a pět jazyků lásky

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Kniha je určena především těm, kdo se chtějí naučit lépe rozumět svému dítěti a mnohem hlouběji mu vyjadřovat svou lásku. Smyslem této práce není snaha upozornit na to, co jako rodiče děláme či neděláme ve vztahu ke svým dětem správně, ale je spíše pokusem představit přirozený a dětem srozumitelný způsob ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Děti a pět jazyků lásky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Gary Chapman, Ross Campbell: Děti a pět jazyků lásky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 186 Kč

Práce dlouholetých spolupracovníků v oblasti manželského a rodinného poradenství G. Chapmana a R. Campbella je určena především těm, kdo se chtějí naučit lépe rozumět svému dítěti a mnohem hlouběji mu vyjadřovat svou lásku. Jakými jazyky tedy máme se svými dětmi rozmlouvat: * slovy ujištění, jimiž oceňujeme jejich hodnotu; * pozorností, kdy se dokážeme vcítit do jejich nejhlubších vnitřních požitků a vyjádřit jim svou duševní blízkost; * jazykem darů, kdy děti zahrnujeme drobnými maličkostmi, které je potěší; * » ... a dál?

Produkt Gary Chapman, Ross Campbell: Děti a pět jazyků lásky

Gary Chapman, Ross Campbell: Děti a pět jazyků lásky - parametry

Název produktu: Gary Chapman, Ross Campbell: Děti a pět jazyků lásky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Anotace: Kniha je určena především těm, kdo se chtějí naučit lépe rozumět svému dítěti a mnohem hlouběji mu vyjadřovat svou lásku. Smyslem této práce není snaha upozornit na to, co jako rodiče děláme či neděláme ve vztahu ke svým dětem správně, ale je spíše pokusem představit přirozený a dětem srozumitelný způsob verbální či neverbální komunikace. Práce dlouholetých spolupracovníků v oblasti manželského a rodinného poradenství G. Chapmana a R. Campbella je určena především těm, kdo se chtějí naučit lépe rozumět svému dítěti a mnohem hlouběji mu vyjadřovat svou lásku. Další knihy autora Garyho Chapmana: Pět jazyků lásky Kéž bych byl býval věděl Láska jako životní styl Příběhy lásky, které se skutečně staly Děti a pět jazyků lásky Práce dlouholetých spolupracovníků v oblasti manželského a rodinného poradenství G. Chapmana a R. Campbella je určena především těm, kdo se chtějí naučit lépe rozumět svému dítěti a mnohem hlouběji mu vyjadřovat svou lásku. Jakými jazyky tedy máme se svými dětmi rozmlouvat:
  • slovy ujištění, jimiž oceňujeme jejich hodnotu;
  • pozorností, kdy se dokážeme vcítit do jejich nejhlubších vnitřních požitků a vyjádřit jim svou duševní blízkost;
  • jazykem darů, kdy děti zahrnujeme drobnými maličkostmi, které je potěší;
  • skutky služby, kdy děti obklopíme praktickou péčí;
  • fyzickým kontaktem, kterým můžeme vyjádřit svou fyzikou blízkost a něhu. (naučte se hovořit jazykem lásky svých dětí) Děti a pět jazyků lásky - Chapman G., Campbell R.. Děti a pět jazyků lásky - Chapman G., Campbell R. od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.