MENU

Srovnání cen » Auto-moto » GPS příslušenství » Ostatní z kategorie GPS příslušenství » Srovnání cen Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle

Ostatní z kategorie GPS příslušenství

Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 0753759222550

...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1

Filtrovat: i

Doporučujeme Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle

Nejlevnější nabídky

Specifikace Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle

Kategorie Ostatní z kategorie GPS příslušenství
Výrobce GARMIN
Nejnižší cena 1 684 Kč

Sada Cyklistických bezdrátových ANT+ a Bluetooth snímačů rychlosti a kadence šlapání. Čidlo rychlosti Čidlo rychlosti Garmin je schopno poskytovat přesnou rychlost a projetou vzdálenost bez ohledu na kvalitu příjmu GPS signálu, hlavně pak v místech, kde GPS příjem není nebo je rušen. Používá se při indoor jízdě na cyklistickém trenažéru, nebo v případě, kdy chcete mít měřenou šikmou vzdálenost (GPS obvykle měří vodorovné vzdálenosti). Čidlo najde uplatnění i při jízdě na horském kole v hustém lesním porostu, » ... a dál?

Produkt Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle

Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle - parametry

Název produktu: Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle
Výrobce: GARMIN
Minimální cena: 1 684 Kč
Maximální cena: 2 002 Kč
Ušetríte až: 318 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Sada Cyklistických bezdrátových ANT+ a Bluetooth snímačů rychlosti a kadence šlapání.

 Čidlo rychlosti


Čidlo rychlosti Garmin je schopno poskytovat přesnou rychlost a projetou vzdálenost bez ohledu na kvalitu příjmu GPS signálu, hlavně pak v místech, kde GPS příjem není nebo je rušen. Používá se při indoor jízdě na cyklistickém trenažéru, nebo v případě, kdy chcete mít měřenou šikmou vzdálenost (GPS obvykle měří vodorovné vzdálenosti). Čidlo najde uplatnění i při jízdě na horském kole v hustém lesním porostu, zejména pak při nízkých rychlostech. Zde může GPS cyklopočítáč vyhodnotit Vaši rychlost jako nulovou, což vede při zapnuté funkci "Auto Pause" na přístroji Garmin k pozastavení záznamu z Vaší jízdy. S čidlem rychlosti tomuto pozastavení předejdete a vždy budete mít ty nejpřesnější údaje o rychlosti a vzdálenosti.


Čidlo má velmi jednoduchou montáž a nastavení. Na rozdíl od starších čidel se u tohoto čidla nepoužívá magnet nebo jiný protikus ve výpletu kola. Čidlo se montuje na nábu/střed předního nebo zadního kola. Montáž je tak jednoduchá, že zabere 1-5 minut času. Po namontování se čidlo spáruje se sporttesterem a během prvního kilometru jízdy s GPS si sporttester čidlo sám automaticky zkalibruje, vypočte a nastaví přesný obvod vašeho kola. Do menu není proto obvod kola nutné zadávat ručně.


Čidlo kadence


Čidlo kadence poskytuje informace o kadenci šlapání. Informace o kadenci jsou k dispozici nejen na displeji sporttesteru, ale současně se ukládají do paměti sporttesteru a později zobrazují u jízdy v tréninkovém deníku Garmin Connect. Čidlo má velmi jednoduchou montáž a nastavení. Na rozdíl od starších čidel se u tohoto čidla nepoužívá magnet nebo jiný protikus na klice. Čidlo se montuje přímo na kliku. Montáž je tak jednoduchá, že zabere 1-5 minut času. Po namontování se čidlo spáruje se sporttesterem a v ten moment je připraveno fungovat.


Klikněte pro zvětšení Srovnat ceny »

Přidat recenzi pro Garmin Bike Speed Sensor 2 and Cadence Sensor 2 Bundle

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.