Gardena Sběrač na ovoce
Gardena Sběrač na ovoce

TOP 11 5. Nejprodávanější
Gardena Sběrač na ovoce

od 999 Kč
GARDENA Combisystem sběrač ovoce (3108-20) Sběr ovoce a spadaného ovoce bez ohýbání zad je nyní velmi jednoduché, a to pomocí GARDENA combisystem sběrače ovoce. Díky pružným plastovým vzpěrám je možné sbírat ovoce o průměru 4 až 9 centimetrů. Nezáleží na tom, jestli sbíráte vlašské ořechy nebo jablka - jednoduše je podeberete sběračem a plody budou hned uvnitř. Záruka v trvání 25 let. Pohodlná manipulace Použitím praktické funkce lopatky je…
T.S.BOHEMIA a.s.
Doprava zdarma Skladem
1 139 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Gardena Sběrač na ovoce
Výrobce: Gardena
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 1 183 Kč
Ušetříte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

GARDENA Combisystem sběrač ovoce (3108-20)

Sběr ovoce a spadaného ovoce bez ohýbání zad je nyní velmi jednoduché, a to pomocí GARDENA combisystem sběrače ovoce. Díky pružným plastovým vzpěrám je možné sbírat ovoce o průměru 4 až 9 centimetrů. Nezáleží na tom, jestli sbíráte vlašské ořechy nebo jablka - jednoduše je podeberete sběračem a plody budou hned uvnitř. Záruka v trvání 25 let.

Pohodlná manipulace

  • Použitím praktické funkce lopatky je také možné sbírat ovoce v těžce přístupných oblastech, např. v blízkosti kmenů stromů.

Snadné vyprazdňování

  • Patentovaná, simultánně se otevírající strana umožňuje vyprazdňování sběrače ovoce bez ohýbání a bez nutnosti další pomoci.

Spolehlivé spojení

  • Combisystem sběrač ovoce jednoduše nasadíte na násadu a šroub pevně utáhnete. V tom momentě získáte pevné a 100% neviklavé spojení, které je zárukou pohodlné práce.

Použitelnost se všemi násadami

  • Nástroje z řady GARDENA combisystem pasují na všechny násady z řady GARDENA combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí je na vás.

 

Příslušenství Snadný způsob jak posbírat popadané ovoce různé velikosti (např. 4 - 9 cm) pomocí jednoho nářadí. Z vysoce kvalitního plastu. Snadné vyprazdňování (není k tomu zapotřebí žádné další nářadí - patentováno), funkce lopatky pro sbírání jednotlivých kusů na místech, která jsou těžce dostupná (např. těsně u kmene stromů). Záruka 25 let.. Pro všechny milovníky ovocných stromů je připraveno praktické příslušenství pro sběr plodů ze stromů, Gardena sběrač ovoce. Sběrač se pyšní jednoduchým ovládáním a dokonce funkcí lopatky pro sběr ovoce také ze země. Možno použít na všechny násady ze systému combisystem pomocí praktického upínacího šroubu. Dalšími výhodami jsou použité kvalitní plasty pro dlouhou životnost a také záruka 25 let. Určeno na velikost plodů 4 až 9 cm. Klíčové vlastnosti sběrače ovoce GardenaSběrač ovoce pro pohodlný sběr přímo ze stromůGardena sběrač ovoce v moderním modrém provedení s různobarevnými detailyZabudovaná lopatka pro sběr ovoce také ze zeměIdeální n Shromažďuje ovoce i proti pádu ovoce ve velkých od 4 do 9 cm·Hodí se na všechny násady combisystem·Patentovaný boční otvor pro entleere na Sammlers Dodávka bez násady Kombin. systém: Typ: Rollsammler Materiál: Plast Oblast použití: Užitková zahrada

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.