Gardena Combisystem 08923-20
Gardena Combisystem 08923-20

TOP 11
Gardena Combisystem 08923-20

od 239 Kč
GARDENA Combisystem květinová drapka (8923-20) Popis Pro kypření půdy. GARDENA combisystem květinová drapka je optimální pro kypření půdy. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s integrovanými měkkými prvky se skvěle drží a její zahnutý konec brání sklouzávání. Pro pohodlnou práci ve vzpřímené poloze bez ohýbání zad je možné nahradit stávající rukojeť jakoukoliv násadou z řady combisystem. Květinová drapka má pracovní šířku 7 cm. Je vyrobena z vysoce…
T.S.BOHEMIA a.s.
Za dopravu 79 Kč Skladem
249 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Gardena Combisystem 08923-20
Výrobce: Gardena
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetříte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Druh pohonu:
Hmotnost: 0,212 kg
Šířka záběru: 7 cm
Centrální nastavení výšky:
Ne
Zpětný chod:
Ne

Popis produktu

GARDENA Combisystem květinová drapka (8923-20)

Popis

Pro kypření půdy. GARDENA combisystem květinová drapka je optimální pro kypření půdy. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s integrovanými měkkými prvky se skvěle drží a její zahnutý konec brání sklouzávání. Pro pohodlnou práci ve vzpřímené poloze bez ohýbání zad je možné nahradit stávající rukojeť jakoukoliv násadou z řady combisystem. Květinová drapka má pracovní šířku 7 cm. Je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Povlak duroplast zajišťuje dlouhou životnost.

Pohodlná manipulace - Ergonomicky tvarovaná rukojeť obsahuje měkké prvky pro vyšší pohodlí při manipulaci. Zahnutý konec rukojeti zabraňuje sklouzávání ruky při práci.

Flexibilní použití - Ruční nářadí combisystem je velmi flexibilní a je možné jej používat s jakoukoliv násadou combisystem. Dělá se to jednoduše odšroubováním měkkého plastového šroubu, nasazením jiné násady a utažením šroubu.

Ochrana proti korozi - Vysoce kvalitní ocel s povlakem duroplast chrání drobné nářadí před korozí, brání ulpívání nečistot a poskytuje extrémní pevnost.

  • 7cm

Rýč Ke kypření půdy na záhoncích a v květinových truhlících. Z kvalitní oceli, povlakováno. Pracovní šířka 7 cm. Ergonomicky tvarovaná rukojeť. Neklouže ani při tažných pohybech. Ochrana proti korozi, možnost prodloužení, neztratitelný upevňovací šroub s prvky z měkkého plastu. Záruka 25 let.. Praktický doplněk pro pravé zahrádkáře. Květinová drapka GARDENA je ideální prostředek ke kypření půdy na záhoncích a v květinových truhlících. Pro pohodlnou práci je květinová drapka vybavena ergonomicky tvarovanou rukojetí s integrovanými měkkými prvky. Pracovní šířka je 7 cm a díky možnosti prodloužení pomocí násad z řady CombiSystem už nemusíte mít strach z bolesti zad. Květinová drapka je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s povlakem Duroplast. Tím je zaručena vysoká odolnost a dlouhá životnost. Klíčové vlastnosti květinové drapky GardenaKvětinová drapka Gardena ke kypření půdy na záhoncích a v květinových truhlícíchVyrobena z kvalitní oceli s povlakem DuroplastErgonomicky tvarovaná rukojeť s Kombin. systém: Typ: Motyka Materiál: Ocel Oblast použití: Opracování půdy

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.