Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku

Knihy naučná literatura

Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku

Hodnocení: 1x
  • 4

15 meditačních cvičení pro plnější a radostnější život. Díky nim se naučíte vědomě prožívat přítomnost a získáte pocit pohody, sebevědomí a štěstí. Není přitom nutné meditovat v klidu, naopak – sílu přítomného okamžiku je vhodné využívat kdykoliv a kdekoliv: v pohybu, při práci, sportu, během sledování televize nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Síla přítomného okamžiku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku koupíte i tady

Specifikace Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 162 Kč

Postrádáte vnitřní klid a spokojenost? Cítíte se být unavení a ve stresu? Vyzkoušejte patnáct jednoduchých meditačních cvičení z této knihy. Díky nim se naučíte vědomě prožívat přítomnost a získáte po ... a dál?

Produkt Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku

Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku - parametry

Název produktu: Gabriele Rossbach: Síla přítomného okamžiku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

15 meditačních cvičení pro plnější a radostnější život. Díky nim se naučíte vědomě prožívat přítomnost a získáte pocit pohody, sebevědomí a štěstí. Není přitom nutné meditovat v klidu, naopak – sílu přítomného okamžiku je vhodné využívat kdykoliv a kdekoliv: v pohybu, při práci, sportu, během sledování televize nebo uprostřed bujaré oslavy. Autorkou vytvořená metoda „Umění být ve svém středu“ je inspirována zenovou filozofií a tibetským buddhismem i současnými psychoterapeutickými metodami. Je všestranně použitelná v každodenním životě a pomáhá člověku nejen nalézt sama sebe, ale také úspěšně řešit emocionální konflikty. Vyzkoušejte ji a vneste do svého života harmonii a radost! Z obsahu  Předehra 9  Bdělá pozornost a umění prožívat přítomnost 18  Jak nás může inspirovat buddhistická moudrost 21  Mentální žvanírna v hlavě 24  (Ne)pozornost v akci 27  Zacházení s energií vědomí 30  Pozor, oslabení! Unikání energie vědomí 33  Stres, disharmonie či hádky 37  Jak zacházíme s mocenskými strukturami ve vztazích 39  Bdělá pozornost a sociální kompetence 43  Bdělá pozornost a echo efekt 45  Spojení s vlastním středem versus závislost 48  "Šťastné vlastnosti" 50  Vnitřní pozornost jako klíč 53  Meditace pro intenzivnější účinek cvičení 57  Prověrka 59  Praxe spojení s vlastním středem Praktické každodenní využití 62  1. Spojení s vlastním středem prostřednictvím dechu 64  Meditační cvičení pro vycentrování dechu 66  2. Spojení s vlastním středem prostřednictvím uvolnění solar plexu 68  Meditační cvičení pro uvolnění solar plexu 70  3. Meditace pozornosti 73  4. Spojení s vlastním středem prostřednictvím tělesného vědomí 75  Meditační cvičení pro spojení s vlastním středem prostřednictvím tělesného vědomí 77  5. Spojení s vlastním středem prostřednictvím smyslového vnímání 80  Meditační cvičení pro spojení s vlastním středem prostřednictvím smyslového vnímání 81  6. Spojení s vlastním středem prostřednictvím vědomého naslouchání 83  Meditační cvičení spojení s vlastním středem prostřednictvím vědomého naslouchání 84  7. Spojení s vlastním středem prostřednictvím zvuků, tónů či hudby 85  Meditační cvičení pro spojení s vlastním středem prostřednictvím síly tónu 87  8. Spojení s vlastním středem prostřednictvím činnosti 88  Meditační cvičení pro spojení s vlastním středem prostřednictvím činnosti 90  9. Emoce - sabotáž, nebo šance pro spojení s vlastním středem? 92  Negativní emoce jako nástroj ke spojení s vlastním středem 95  Meditační cvičení 1 Transformace běžné negativní emoce 98  Meditační cvičení 2 Transformace silné negativní emoce 100  10. Rozvíjení pozitivních emocí a "šťastných vlastností" 102  Praxe pozitivních emocí 104  11. Spojení s vlastním středem prostřednictvím zaměření se na sebe - "hlavní představitel tvého života" 106  Spojení s vlastním středem prostřednictvím meditačního cvičení "hlavní představitel tvého života" 110  12. Uchovejte si nad sebou moc - trénink pro každý den 112  13. Spojení s vlastním středem v "teď" 114  Meditace pro s


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.