MENU

Srovnání cen » TV, DVD, foto » Digitální fotoaparáty » Digitální kompakty » Srovnání cen Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý

Digitální kompakty

Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 4547410096828

Digitální fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.5m, 2x spoušť, napájení 2x CR2 Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera Instantní fotografie se po letech odmlky opět dostává ke slovu, a to hned v podobě zajímavého přístroje Fujifilm Instax Mini 25. Princip instantní fotografie je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.47849
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý

Specifikace Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý

Kategorie Digitální kompakty
Výrobce FUJIFILM
Nejnižší cena 1 990 Kč

Digitální fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.5m, 2x spoušť, napájení 2x CR2 Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera Instantní fotografie se po letech odmlky opět dostává ke slovu, a to hned v podobě zajímavého přístroje Fujifilm Instax Mini 25. Princip instantní fotografie je poměrně jednoduchý, po exponování snímku držíte během několika málo okamžiků v ruce hotovou fotografii, kterou můžete prezentovat okolnímu světu nebo s ní naopak někoho podarovat. Fotoaparát používá » ... a dál?

Produkt Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý

Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý - parametry

Název produktu: Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý
Výrobce: FUJIFILM
Minimální cena: 1 990 Kč
Maximální cena: 2 725 Kč
Ušetríte až: 735 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Digitální fotoaparát pro okamžité snímky, rychlost závěrky 1/400 sec. min vzdálenost 0.5m, 2x spoušť, napájení 2x CR2 Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera Instantní fotografie se po letech odmlky opět dostává ke slovu, a to hned v podobě zajímavého přístroje Fujifilm Instax Mini 25. Princip instantní fotografie je poměrně jednoduchý, po exponování snímku držíte během několika málo okamžiků v ruce hotovou fotografii, kterou můžete prezentovat okolnímu světu nebo s ní naopak někoho podarovat. Fotoaparát používá speciální fotografické papíry, které se i s kazetou zasouvají do přístroje.

Klíčové vlastnosti Digitální fotoaparát s instantním tiskem fotografií Fotografie jsou o rozměru 62 × 46 mm Malé zrcátko pod objektivem usnadní zachycení selfíček Zajímavé designové provedení Rychlost závěrky 1/400 sec. Sympatický přístroj pro pořizování zábavných snímků Tělo je vyrobeno kompletně z plastu a najdete na něm minimální množství ovládacích prvků. Na první pohled zaujme výrazné okruží objektivu, vedle něj blesk a spoušť s integrovaným vypínačem. V části vedle spouště je pak umístěn velmi jednoduchý průhledový hledáček. Světelnost objektivu je f/12,7, což použitelnost přístroje mírně omezuje, ale proto je také k dispozici vestavěný blesk, jehož dosah jsou cca tři metry. Na tomto fotoaparátu dále překvapí velmi nízká spotřeba energie, která je čerpána z dvojice lithiových baterií CR2. Po vyfocení se okamžitě vysune fotka a k jejímu plnému vyvolání dojde během pár minut. Sami se přesvědčte, že Fujifilm Instax Mini 25 umí fotografie, které nejsou pouze pozůstatek doby minulé, ale stále živý a zábavný způsob zachycení vašich životních okamžiků.

Parametry a specifikace

Funkce

Akumulátorové napájení

Typ napájení

2× CR2

Hmotnost

275 g

Šířka

11,2 cm Instax MINI 25 Vyvolávejte fotografie okamžite s kamerou Instax MINI 25 spolecnosti Fujifilm. Stací zapnout kameru zvolit si úroven jasu a pak už jen zmácknete spoušt a pockáte na vyvolání obrázku. Selfie zrcátko Pokud chcete porídit selfie, je vám k dispozici malé zrcátko vedle cocky, které vám pomuže s nastavením fotoaparátu do správné polohy Prídavná cocka Soucástí je prídavná nasaditelná cocka, která umožnuje focení objektu do blízkosti až 35 cm. Inteligentní blesk Kamera detekuje jas pozadí, aby mohla kontrolovat rychlost záverky. Pozadí tak mohou být zachycena jasne i v nejtemnejších místnostech. Jedná se o malý fotoaparát s okamžitým vyvoláváním fotografií. Velikost vyvolaných obrázku je 62 x 46 mm. Fotoaparát má ohniskovou vzdálenost 50 mm, Dve záverky s rychlostí 1/3 - 1/400 s a blesk s inteligentním režimem. Napájení probíhá pomocí 2x CR2/DL baterií. Lze vyvolat približne 300 fotografií pri použití nových baterií. Více možností nastavení expozice, příslušenstvím pro širokoúhlé záběry umožňuje zachytit záběry v nejrůznejších situacích a následně vyrobit fotografie o velikosti kreditní karty za pár minut, co umožňuje zábavu na vyšší úrovni. Posuňtet zábavu na vyšší úroveň není s jistotou nejoblíbenějšího pá


Přidat recenzi pro Fujifilm Instax Mini 25 Instant Camera bílý

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.