Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Friedemann Bedürftig: Třetí říše a druhá světová válka

Knihy naučná literatura

Friedemann Bedürftig: Třetí říše a druhá světová válka

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí říše a druhá světová válka – Lexikon německého nacionálního socialismu 1933–1945 - Friedemann Bedürftig . Čtenářům, kteří se chtějí rychle a přesně informovat o Německu let 1933 až 1945, se tímto lexikonem dostává do ruky jedna z nejdůkladnějších příruček o třetí říši, jaké kdy vznikly. Každé z více než 1500 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Friedemann Bedürftig: Třetí říše a druhá světová válka

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 300 Kč

Výkladový slovník obsahuje více než 1500 hesel mapujících německé dějiny v letech 1933 až 1945. Základní údaje o výrazných politických osobnostech, konkrétních historických událostech, významných institucích i polozapomenutých skutečnostech. Výklad 2.světové války se zaměřuje nejenom na jednotlivé události a klíčové bojové operace, ale i na vojenskou techniku či válečné zločiny. Přílohu tvoří jmenný a věcný rejstřík. Výkladový slovník obsahuje více než 1500 hesel mapujících německé dějiny v letech 1933 až » ... a dál?

Produkt Friedemann Bedürftig: Třetí říše a druhá světová válka

Friedemann Bedürftig: Třetí říše a druhá světová válka - parametry

Název produktu: Friedemann Bedürftig: Třetí říše a druhá světová válka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí říše a druhá světová válka – Lexikon německého nacionálního socialismu 1933–1945 - Friedemann Bedürftig . Čtenářům, kteří se chtějí rychle a přesně informovat o Německu let 1933 až 1945, se tímto lexikonem dostává do ruky jedna z nejdůkladnějších příruček o třetí říši, jaké kdy vznikly. Každé z více než 1500 hesel slovníku, jenž se vyvaroval obvyklého vědeckohistorického žargonu, podává přístupným způsobem přesnou informaci o daném tématu, přičemž ve vzájemném propojení vytvářejí jednotlivé příspěvky plastický obraz doby a všech souvislostí. Své vlastní heslo tu mají jak důležité osoby ve státě, straně, společnosti a ozbrojených silách (autor přitom nezapomíná ani na významné domácí či světové odpůrce režimu), tak i konkrétní historické události, významné instituce, jevy, nejrůznější dobové atributy či polozapomenuté skutečnosti. Stejně je zpracována i válka: pojednává se o ní jako o jednotlivých událostech, tedy velkých vojenských operacích i o méně významných taženích, přičemž se zároveň objasňuje místo, jež zaujímaly v celkovém vývoji válečné situace.Studentům, vědcům, publicistům i všem, kdo se zajímají o neradostnou, ale důležitou epochu evropské historie 20. století, představuje publikace velmi obsáhlé a především čtivé kompendium. Pro českého čtenáře je navíc množství informací rozhojněno v tom smyslu, že záhlaví každého hesla je opatřeno i jeho původním německým zněním a knihu kromě nezbytného rejstříku doplňuje také speciální německo-český slovníček všech základních i odkazových hesel. Třetí říše a druhá světová válka – Lexikon německého nacionálního socialismu 1933–1945 - Friedemann Bedürftig od nakladatelství Prostor v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Výkladový slovník obsahuje více než 1500 hesel mapujících německé dějiny v letech 1933 až 1945. Základní údaje o výrazných politických osobnostech, konkrétních historických událostech, významných institucích i polozapomenutých skutečnostech. Výklad 2.světové války se zaměřuje nejenom na jednotlivé události a klíčové bojové operace, ale i na vojenskou techniku či válečné zločiny. Přílohu tvoří jmenný a věcný rejstřík. Výkladový slovník obsahuje více než 1500 hesel mapujících německé dějiny v letech 1933 až 1945. Základní údaje o výrazných politických osobnostech, konkrétních historických událostech, významných institucích i polozapomenutých skutečnostech. Výklad 2.světové války se zaměřuje nejenom na jednotlivé události a klíčové bojové operace, ale i na vojenskou techniku či válečné zločiny. Přílohu tvoří jmenný a věcný rejstřík. Počet stran: 666. Jako nová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.