Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz

Mapy, atlasy a průvodce

freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz

Hodnocení: 1x
  • 4

50 nejkrásnějších pěších turistických tras mezi Malm a Östersundem ( v češtině ) / Poslední kusy. Tento průvodce pro aktivní dovolenou obsahuje u každé popisované trasy: - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - popis pozoruhodností - doporučení na vhodnou turistickou mapu - alternativní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85526

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz koupíte i tady

Specifikace freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 176 Kč

Stále ještě platí, že je tato země na severu Evropy, již Carl von Linné označil za "Ultima Thule", považována za odlehlou, vzdálenou a více méně nedosažitelnou. Švédská země je odrazem opravdového souznění s přírodou, což by se mělo přenést i na turisty. Turistický průvodce obsahuje: 50 vybraných turistických tras údolními i horskými oblastmi mezi Malmö a Östersundem, 88 doprovodných barevných snímků, 50 orientačních turistických mapek v měřítku 1:50 000/1:75 000 a 1 přehlednou mapou v měřítku 1:2 800 » ... a dál?

Produkt freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz

freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz - parametry

Název produktu: freytag&berndt Švědsko - Peter Mertz
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

50 nejkrásnějších pěších turistických tras mezi Malm a Östersundem ( v češtině ) / Poslední kusy. Tento průvodce pro aktivní dovolenou obsahuje u každé popisované trasy: - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - popis pozoruhodností - doporučení na vhodnou turistickou mapu - alternativní variantu dokončení ( u vybraných túr ), různá upozonění - možnosti občerstvení a ubytování - příjezdové místo, možnosti parkování - mapku v měřítku 1:50 000 nebo 1:75 000 - barevné fotografie Doplněno rejstříkem, pokyny pro turisty, popisy jednotlivých oblastí, slovníčkem základních geografických pojmů, kontakty atd. Detaily Průvodce z řady Rother nabízí 50 vybraných turistických tras v jižním a středním Švédsku, v údolních i horských oblastech mezi Malmö a Östersundem. Každá trasa je přesně popsána z hlediska směru, časového rozvržení a zajímavostí, které lze spatřit. Nezbytným doplňkem je podrobná mapka v měřítku 1 : 50 000 nebo 1 : 75 000. Úvodní část je věnována všeobecným informacím o turistice ve Švédsku, nechybí ani představení jednotlivých regionů a přehled důležitých kontaktů. Nádhernou přírodu přibližuje 88 barevných fotografií. Stále ještě platí, že je tato země na severu Evropy, již Carl von Linné označil za "Ultima Thule", považována za odlehlou, vzdálenou a více méně nedosažitelnou. Švédská země je odrazem opravdového souznění s přírodou, což by se mělo přenést i na turisty. Turistický průvodce obsahuje: 50 vybraných turistických tras údolními i horskými oblastmi mezi Malmö a Östersundem, 88 doprovodných barevných snímků, 50 orientačních turistických mapek v měřítku 1:50 000/1:75 000 a 1 přehlednou mapou v měřítku 1:2 800 000. ŠVÉDSKO JIH A STŘED : MEZI MALMO A OSTERSUNDEM - Mertz Petr


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.