Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Ochrana: Metodologie vědy - Úvod do problému

Knihy

František Ochrana: Metodologie vědy - Úvod do problému

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Metodologie vědy – Úvod do problému - František Ochrana. Publikace se zabývá klíčovými problémy metodologie vědy. Metodologie vědy je pojímána jako teorie vědeckých metod a vědeckých postupů, jak dané vědecké metody používat ve vědeckém zkoumání a při budování vědeckých teorií. Podrobněji je zkoumán ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Jaké má kniha
Metodologie vědy - Úvod..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Ochrana: Metodologie vědy - Úvod do problému

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 129 Kč

Publikace: Metodologie vědy - Úvod do problému - Ochrana František. Publikace se zabývá klíčovými problémy metodologie vědy. Metodologie vědy je pojímána jako teorie vědeckých metod a vědeckých postupů, jak dané vědecké metody používat ve vědeckém zkoumání a při budování vědeckých teorií. Podrobněji je zkoumán axiomaticko-deduktivní a induktivní přístup při budování vědecké teorie. Je analyzována role explanace a predikce ve vědeckém zkoumání a role narace v sociálních vědách. Na základě metody komparace je » ... a dál?

Produkt František Ochrana: Metodologie vědy - Úvod do problému

František Ochrana: Metodologie vědy - Úvod do problému - parametry

Název produktu: František Ochrana: Metodologie vědy - Úvod do problému
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Metodologie vědy – Úvod do problému - František Ochrana. Publikace se zabývá klíčovými problémy metodologie vědy. Metodologie vědy je pojímána jako teorie vědeckých metod a vědeckých postupů, jak dané vědecké metody používat ve vědeckém zkoumání a při budování vědeckých teorií. Podrobněji je zkoumán axiomaticko-deduktivní a induktivní přístup při budování vědecké teorie. Je analyzována role explanace a predikce ve vědeckém zkoumání a role narace v sociálních vědách. Na základě metody komparace je porovnávána vědecká explanace, interpretační výklad v sociálních vědách a definována východiska integrativního přístupu ke zkoumání sociálních jevů. Součástí publikace je slovník základních pojmů, věcný rejstřík a seznam literatury. Kniha je vhodnou studijní pomůckou pro studenty nefilosofických fakult, zejména sociálních věd, jakož i všechny zájemce, kteří se chtějí seznámit s klíčovými problémy filosofie a metodologie vědy. Metodologie vědy – Úvod do problému - František Ochrana od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.