Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Halas: Dát život němým věcem světa

Knihy

František Halas: Dát život němým věcem světa

Hodnocení: 1x
  • 4

Dát život němým věcem světa – Přednáška proslovená básníkem 21. února 1931 v Olomouci - František Halas. Bibliofilie představuje dosud nepublikovaný, neznámý text Františka Halase (1901-1949). Jde o jeho první pokus vyslovit poslání poezie a úlohu básníka, který roku 1931 inicioval jeho přítel, budoucí známý ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88219

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Halas: Dát život němým věcem světa koupíte i tady

Specifikace František Halas: Dát život němým věcem světa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 223 Kč

Bibliofilie představuje dosud nepublikovaný, neznámý text Františka Halase (1901-1949). Jde o jeho první pokus vyslovit poslání poezie a úlohu básníka, který roku 1931 inicioval jeho přítel, budoucí známý překladatel Aloys Skoumal. Třicetiletý básník jím před osmdesáti lety v Olomouci uvedl večer poezie. Unikátní text, jenž se vymkl pozornosti halasovských badatelů, vyniká upřímností a pokorou při hledání slova. I když jsou Halasovy pozdější, známé eseje na dané téma formálně dokonalejší, jedinečnost prvotní, až » ... a dál?

Produkt František Halas: Dát život němým věcem světa

František Halas: Dát život němým věcem světa - parametry

Název produktu: František Halas: Dát život němým věcem světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 266 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dát život němým věcem světa – Přednáška proslovená básníkem 21. února 1931 v Olomouci - František Halas. Bibliofilie představuje dosud nepublikovaný, neznámý text Františka Halase (1901-1949). Jde o jeho první pokus vyslovit poslání poezie a úlohu básníka, který roku 1931 inicioval jeho přítel, budoucí známý překladatel Aloys Skoumal. Třicetiletý básník jím před osmdesáti lety v Olomouci uvedl večer poezie. Unikátní text, jenž se vymkl pozornosti halasovských badatelů, vyniká upřímností a pokorou při hledání slova. I když jsou Halasovy pozdější, známé eseje na dané téma formálně dokonalejší, jedinečnost prvotní, až zajíkavé výpovědi má neopakovatelné kouzlo. Knížka, již editovala Dagmar Blümlová a ilustrovala Renata Klogner Štolbová, je zároveň poctou 110. výročí básníkova narození. Dát život němým věcem světa – Přednáška proslovená básníkem 21. února 1931 v Olomouci - František Halas od nakladatelství v kategorii Beletrie | Poezie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.