Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty

Knihy

František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Dějepis I. ... aneb náměty na tvořivou výuku dějepisu - Čapka F.;Lunerová J.. Podrobný manuál pro učitele + pracovní sešit pro žáka Smyslem publikace je: inspirovat a podpořit pedagogy v jejich úsilí uvést zásady RVP do praxe nabídnout náměty všem učitelům dějepisu, ať už učí podle naší řady učebnic či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty koupíte i tady

Specifikace František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 176 Kč

... aneb náměty na tvořivou výuku dějepisu Podrobný manuál pro učitele + pracovní sešit pro žáka Smyslem publikace je: ¦ inspirovat a podpořit pedagogy v jejich úsilí uvést zásady RVP do praxe ... a dál?

Produkt František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty

František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty - parametry

Název produktu: František Čapka, Jitka Lunerová: Dějepis I. Insirace a projekty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 231 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Dějepis I. ... aneb náměty na tvořivou výuku dějepisu - Čapka F.;Lunerová J.. Podrobný manuál pro učitele + pracovní sešit pro žáka Smyslem publikace je: inspirovat a podpořit pedagogy v jejich úsilí uvést zásady RVP do praxe nabídnout náměty všem učitelům dějepisu, ať už učí podle naší řady učebnic či nikoliv vytvořit kvalitní a pestrou databázi příspěvků a didaktických podkladů ve dvou příručkách Tato publikace vychází vstříc nově formulovaným cílům vzdělávání, které kladou důraz na efektivní vzdělávání a rozvíjení (celo)životních dovedností dítěte, na motivující hodnocení, aby žák zažíval radost a byl oceňován za to, co umí. Přispěje k tomu, aby žáci byli vedeni k hledání souvislostí, které jsou zjevné a v každodenním praktickém životě využitelné. Jednoznačně podporuje myšlenku RVP umět si v současné éře informační exploze informace najít, zhodnotit a využít (a samostatně prezentovat). Publikace: Dějepis I. ... aneb náměty na tvořivou výuku dějepisu - Čapka F.;Lunerová J.. Člověk a společnost - inspirace a projekty. Pracovní sešit pro žáky Pestrá paleta námětů k procvičení témat z učiva dějepisu pro 6. a 7. ročník, tj. od pravěku a starověku přes středověk až k renesanci. Testy, doplňování neúplných textů, křížovky, domalování obrázků, úkoly k zamyšlení či podněcující k samostatnému vyhledávání dalších informací. V kolekci s manuálem pro učitele (Inspirace a projekty/Dějepis I.), kde jsou aktivity řešeny, nabízíme kvalitní přípravu pro atraktivní a tvořivou výuku dějepisu. František Čapka; Jitka LunerováNáměty pro tvořivou výukuScientia 2008Kniha, čeština, 164 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.