FOX Camo Square Bucket 10L
FOX Camo Square Bucket 10L

TOP 28
FOX Camo Square Bucket 10L

od 275 Kč
Velmi stylové kbelíky, které jsou ideálním řešením pro skladování krmení a různých návnad a nástrah, jsou k dispozici celkem ve třech velikostech. Každý rybář jistě ocení pevný kyblík, ve kterém může prakticky skladovat krmení a různé návnady a nástrahy. Díky extra silnému kovovému madlu se kyblík dobře přenáší. Výhodou je také čtvercový tvar, díky němuž se kyblík lépe skladuje a převáží v autě než klasické kulaté kyblíky. Tento kyblík má objem…
Chyť a pusť.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
275 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: FOX Camo Square Bucket 10L
Výrobce: Fox
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 286 Kč
Ušetříte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Velmi stylové kbelíky, které jsou ideálním řešením pro skladování krmení a různých návnad a nástrah, jsou k dispozici celkem ve třech velikostech.

Každý rybář jistě ocení pevný kyblík, ve kterém může prakticky skladovat krmení a různé návnady a nástrahy. Díky extra silnému kovovému madlu se kyblík dobře přenáší. Výhodou je také čtvercový tvar, díky němuž se kyblík lépe skladuje a převáží v autě než klasické kulaté kyblíky. Tento kyblík má objem 10 l a rozměry 28 × 24,5 × 21,5 cm.

Klíčové vlastnosti
  • Ideální pro míchání spod mixů, červů a vnadící směsi
  • Čtvercový tvar lépe sedí na vozících, než klasické kbelíky kulatého tvaru
  • Snadnější skladování na sebe a také snadnější uložení v autě
  • Extra silné kovové madlo
  • pevný materiál
  • extra silné kovové madlo
  • praktický čtvercový tvar
  • objem 10 l
  • rozměry 28 × 24,5 × 21,5 cm

Velmi stylové kbelíky, které jsou ideálním řešením pro skladování krmení a různých návnad a nástrah, jsou k dispozici celkem ve třech velikostech.

EAN: 5055350272107 Velmi stylový kbelík, který je ideálním řešením pro skladování krmení a různých návnad a nástrah. Velmi stylový kbelík, který je ideálním řešením pro skladování krmení a různých návnad a nástrah. * robustní vyhotovení s pevným kovovým rámem pro rukojeť * ideální na přenos návnad k vodě a zase zpět * hranatý tvar usnadňuje jejich skladování a taktéž transport v autě a na vozíku * unikátní patentovaný camo design firmy Fox * hmotnost 495g

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.