Foreo ISSA Play
Foreo ISSA Play

Foreo ISSA Play

80%
od 1 270 Kč

Kombinace flexibilního a ergonomického designu se snadno vyměnitelnými AAA bateriemi činí z kartáčků ISSA™ play vhodné a vždy dostupné řešení péče o ústní dutinu. Odolná hybridní hlava kombinuje ultra-hygienický silikon s polymerovými vlákny PBT. Ta garantují intenzivnější čištění, přičemž kartáček zůstává jemný k dásním. Zažijte sílu technologie využívající sonického kmitu se stejnou lehkostí pohybu jako u ručního kartáčku.Foreo ISSA Play…

Shopdent.eu Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
1 270 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Foreo ISSA Play
Výrobce: FOREO
Minimální cena: 1 270 Kč
Maximální cena: 1 299 Kč
Ušetříte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Kombinace flexibilního a ergonomického designu se snadno vyměnitelnými AAA bateriemi činí z kartáčků ISSA™ play vhodné a vždy dostupné řešení péče o ústní dutinu. Odolná hybridní hlava kombinuje ultra-hygienický silikon s polymerovými vlákny PBT. Ta garantují intenzivnější čištění, přičemž kartáček zůstává jemný k dásním. Zažijte sílu technologie využívající sonického kmitu se stejnou lehkostí pohybu jako u ručního kartáčku.Foreo ISSA Play kombinuje nápad a funkci v elegantním bateriovém řešení, které dokonale vyhovuje dnešnímu životnímu stylu. Díky svým pestrým barvám a atraktivnímu švédskému designu je tento sonický zubní kartáček nádherným pomocníkem v péči o ústní dutinu, který vám poskytne sílu sonické technologie doma i na cestách.

Hybridní řešení

Měkká silikonová vlákna šetrně masírují a čistí dásně, polymerová PBT vlákna garantují intenzivnější čištění a dosahují lepších výsledků než vlákna standardní - nylonová.

Hygienický silikon

Silikon je odolnější vůči bakteriím. Proto je pro zdraví ústní dutiny hlavice se silikonovými vlákny velkým přínosem.

Sonická technologie

9 000 kmitů vysoké intenzity za minutu znamená účinné a jemné čištění.

Úsměv ve velkém stylu

Plně voděodolný kartáček s pružnou kartáčovou hlavicí dosáhne při čištění zubů úplně všude.

Přítel na cesty

Kartáček ISSA Play je lehký a skladný. 2 baterie AAA v balení vydrží až 6 měsíců.

Šetrný silikon

Měkká a pružná silikonová vlákna nepoškrábou zubní sklovinu a jsou jemná i k dásním

Unikátní hybridní řešení

Hlavice kartáčku kombinuje silikonová a PBT polymerová vlákna, takže si poradí s plakem a přesto je jemná k dásním.

Použití

1. Naneste vhodnou zubní pastu. Kartáček ISSA™ play spustíte stiskem středového tlačítka (kartáček zapínejte v ústech). 2. Čistěte zuby širokými krouživými pohyby po dobu 2 minut; 30 sekund v každém kvadrantu úst. 3. Vypněte zařízení stiskem stejného středového tlačítka. Vypláchněte si ústa i zubní kartáček ISSA™ play vodou. Pro čerstvý a zářivý úsměv čistěte dvakrát denně!

Péče o kartáček

Aby byl váš přístroj FOREO neustále v optimálním stavu, řiďte se následujícími doporučeními. Kartáček po každém použití vyčistěte a opláchnete vlažnou vodou. Doporučujeme používat silikonový čisticí sprej FOREO a opláchnout teplou vodou k dosažení optimálních výsledku. Poté osušte hadříkem nebo ručníkem. K čištění přístroje nikdy nepoužívejte čistící prostředky s obsahem alkoholu, benzínu nebo acetonu. Nepoužívejte zubní pasty s obsahem bělidla.

Pro své zdraví

• Poraďte se svým lékařem o používání kartáčku ISSA™ play, jestliže Vás k tomu vedou zdravotní důvody. • Objeví-li se během používání kartáčku FOREO jakékoliv potíže, přestaňte svůj přístroj používat a poraďte se se svým lékařem. • Kartáček nenechávejte na přímém slunci a nevystavujte jej extrémním teplotám a vařící vodě.

Vlastnosti:

• materiál: Silikon + PBT vlákna • rozměry: 159 x 30 x 24 mm • hmotnost: 61 g • b

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze