Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Knihy

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Hodnocení: 1x
  • 4

Didaktická hra převážně pro 4. a 5. třídu ZŠ a žáky s SPU Oblíbenou hrou v karty ​ mohou děti procvičovat malou násobilku. Balíček karet obsahuje vybrané příklady na násobení. Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Karetními hrami lze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU koupíte i tady

Specifikace Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 82 Kč

Didaktická hra Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou „SLON“ se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartác ... a dál?

Produkt Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - parametry

Název produktu: Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 82 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Didaktická hra převážně pro 4. a 5. třídu ZŠ a žáky s SPU Oblíbenou hrou v karty ​ mohou děti procvičovat malou násobilku. Balíček karet obsahuje vybrané příklady na násobení. Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Karetními hrami lze doplnit standardní výuku zábavou. Na jednotlivých kartách jsou vyobrazena zvířata dětem dobře známá a v horním rohu je příklad na násobilku, který děti mají vypočítat. S těmito kartami se mohou hrát různé hry, například "Slon" , "Závodit na rychlost" nebo "Závodit na čas". Obrázky napomáhají dětem k lepšímu zapamatování a jednotlivé příklady zase zaručují, že si žáci opravdu procvičí všechny nejobtížnější spoje. Předejde se tak náhodnému výběru, kdy se některé příklady procvičí vícekrát a některé vůbec. Karty můžete hrát doma, ve školní družině nebo i ve škole. Rodiče i prarodiče mohou hrát spolu se svými dětmi. Kamarádi si mohou spolu hrát ve volném čase. Vyučující v hodinách matematiky mohou vést žáky k samostatné práci. Velmi dobré zkušenosti s kartami existují při práci s dětmi s poruchami učení (dyskalkulie, LMD). Pravidla hry Slon Počet hráčů: 2-4 Hraje se stejným způsobem jako běžná karetní přebíjená.

Jeden z hráčů zamíchá karty a rozdá je lícem dolů. Hráč po levici rozdávajícího otočí horní kartu ze své hromádky, položí ji před sebe a řekne výsledek příkladu na kartě. Postupně udělá každý z hráčů totéž a hráč, jehož karta má nejvyšší výsledek, bere všechny otočené karty a vloží je dospodu svého balíčku. Pokud některý z hráčů řekne špatný výsledek, může další z hráčů říct výsledek správný a kartu soupeře přidat naspod svého balíčku. Pokud vynesou dva hráči karty se stejným výsledkem, utkají se spolu o všechny vynesené karty ve „válce“. Otočí ze svých hromádek postupně ještě tři karty a hráč, jehož poslední karta má vyšší výsledek, bere vše. Řekne-li špatný výsledek, všechny karty patří soupeři. Slon má nejvyšší hodnotu a přebíjí všechny ostatní karty. Hra končí, když jeden z hráčů nemá žádnou kartu. Vítězem se stává hráč s nejvyšším počtem získaných karet. Závodíme na rychlost Hra předpokládá znalost matematických schopností dětí ve třídě. Počet hráčů: 4 -30 Délka hry: 5-6 minut Skupinu dětí rozdělíme do dvojic. Na začátku určíme, které z dětí počítá a které kontroluje. Pomalejší počtáři (Počítálkové) počítají a rychlejší počtáři (Ostříži) kontrolují. Nejrychlejší počtáře kontroluje vyučující (Hlavní ostříž). Cílem Počítálka je správně vypočítat příklad z malé násobilky, který je na kartě, a získat tak pro sebe kartu. Všichni Počítálkové začínají zároveň počítat a říkají nahlas výsledky (nekřičí). Ostříži odebírají svým svěřencům chybně vypočítané karty a na závěr jim je dají dopočítat. Konec hry určuje nejrychlejší počtář. Ostříž, jehož Počítálek první vypočítá správně celý balíček, zavolá nahlas STOP. Všichni přestanou závodit. Počítálkové zjistí počet získaných karet. Vyučující vyhodnotí výsledky. Hodina matematiky pak může pok


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.