Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Knihy

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Hodnocení: 1x
  • 4

Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška Didaktická hraPočítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou „SLON“ se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU koupíte i tady

Specifikace Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 83 Kč

Didaktická hra Počítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si s její pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou SLON se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější spoje z malé násobilky spolu s obrázkem zvířátka. Obrázky napomáhají dětem k lepšímu zapamatování a jednotlivé příklady zase zaručují, že si žáci opravdu procvičí všechny nejobtížnější spoje. Předejdeme tak náhodnému výběru, kdy se některé příklady procvičí vícekrát a některé vůbec. Karty » ... a dál?

Produkt Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - parametry

Název produktu: Flösslerová Dobruška, Mgr.: Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obrázková násobilka. Určeno pro 4. a 5. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška Didaktická hraPočítání násobilky pomocí kartiček je metoda známá již hodně let. Děti si sjejí pomocí osvojují násobilkové příklady. Hrou „SLON“ se snažíme doplnit standardní výuku zábavou. Na kartách jsou uvedeny obtížnější spoje zmalé násobilky spolu sobrázkem zvířátka.Obrázky napomáhají dětem klepšímu zapamatování ajednotlivé příklady zase zaručují, že si žáci opravdu procvičí všechny nejobtížnější spoje. Předejdeme tak náhodnému výběru, kdy se některé příklady procvičí vícekrát aněkteré vůbec.Karty můžete hrát doma, ve školní družině nebo ive škole. Rodiče mohou hrát spolu se svými dětmi hru „Vyšší bere“ . Vyučující vhodinách matematiky mohou vést žáky ksamostatné práci, kdy děti navzájem porovnávají své výkony. Velmi dobré zkušenosti skartami máme při práci sdětmi sporuchami učení (dyslexie, dyskalkulie, LMD). z kategorie Knihy | Učebnice | Přehledy a výukové pomůcky | Jazykové přehledy | Ostatní jazyky od Flössler naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.