Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou

Hračky

Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Fisher-Price Aktivní skládačka s rolničkou, Tato nová, “klasická” hračka z řady Brilliant Basics, nabízí tolik alternativ, jak si hrát! Dítě může stavět do výšky, vkládat do sebe 10 zakulacených misek či pomocí tvarovaných detailů poznávat čísla i barvy. Z podobně velkých misek se dají poskládat koule, které můžete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou

Kategorie Hračky
Výrobce Fisher Price
Nejnižší cena 98 Kč

Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou Tato nová, “klasická” hračka z řady Brilliant Basics, nabízí tolik alternativ, jak si hrát! Dítě může stavět do výšky, vkládat do sebe 10 zakulacených misek či pomocí tvarovaných detailů poznávat čísla i barvy. Z podobně velkých misek se dají poskládat koule, které můžete stavět na sebe. Sada obsahuje rolničku, kterou lze jenom tak třást, nebo ji můžete vložit do jedné z koulí či položit na vrchol komínu z misek. Spojováním misek dokáže dítě vytvářet » ... a dál?

Produkt Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou

Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou - parametry

Název produktu: Fisher Price Aktivní skládačka s rolničkou
Výrobce: Fisher Price
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 147 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fisher-Price Aktivní skládačka s rolničkou, Tato nová, “klasická” hračka z řady Brilliant Basics, nabízí tolik alternativ, jak si hrát! Dítě může stavět do výšky, vkládat do sebe 10 zakulacených misek či pomocí tvarovaných detailů poznávat čísla i barvy. Z podobně velkých misek se dají poskládat koule, které můžete stavět na sebe. Sada obsahuje rolničku, kterou lze jenom tak třást, nebo ji můžete vložit do jedné z koulí či položit na vrchol komínu z misek. Tato nová, “klasická” hračka z řady Brilliant Basics, nabízí tolik alternativ, jak si hrát! Dítě může stavět do výšky, vkládat do sebe 10 zakulacených misek či pomocí tvarovaných detailů poznávat čísla i barvy. Z podobně velkých misek se dají poskládat koule, které můžete stavět na sebe. Sada obsahuje rolničku, kterou lze jenom tak třást, nebo ji můžete vložit do jedné z koulí či položit na vrchol komínu z misek. Spojováním misek dokáže dítě vytvářet dokonce abstraktní tvary! Možnosti jsou téměř nekonečné. Při této jednoduché hře se dítě naučí spoustu věcí. Tyto misky, které lze na sebe vrstvit, klást jednu do druhé, které do sebe přesně zapadají a dají se kutálet, jsou příslibem nevyčerpatelného množství přínosných objevů. Sada sestává z deseti barevných misek různých velikostí, jež dítě převrací v rukou, dává je na sebe či umisťuje jednu do druhé. Všechny mají rýhovaný povrch, což činí zacházení s nimi mnohem pohodlnější. Rozmanitost barev, velikostí a čísel přispívá k utváření raných poznávacích schopností. Rozesmátá rolnička buď zvoní na dně misky, anebo na samé špičce miskové věže   Fisher-Price aktivní skládačka s rolničkou. Nová „klasická\" hračka – skvělé základní skládací hrnečky mají tolik možností využití… Dítě může jednoduše poskládat deset kulatých šálků do výšky nebo je obrátit přes sebe. Detailně tvarované šálky představují dítěti čísla a barvy, vyskládej všechny hrnečky a napočítej do deseti! Podobně veliké šálky se mohou složit do tvaru koule. Sada je k dostání s rolničkou, dá se umístit do jedné z koulí, nebo se dá dokonce dát na vrchol vyskládaných hrnečků. Dítě také může díky této hračce vytvářet abstraktní tvary. Možnosti jsou skoro nekonečné.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.