MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Příslušenství k myčkám » Srovnání cen FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks

Příslušenství k myčkám

FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5900627073003

Čistič myčky Finish účinně odstraňuje mastnotu a vodní kámen. Pročistí filtr, rotační ramena i odpad. Díky jeho použití bude myčka stále jako nová a nádobí zářivě čisté. - čistič myčky nádobí působí na běžně neviditelných a těžko přístupných místech - odstraňuje mastnotu, vodní kámen a další nečistoty - vyčístí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.43222
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks

Specifikace FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks

Kategorie Příslušenství k myčkám
Výrobce Finish
Nejnižší cena 54 Kč

Zvyšte výkon vaší myčky Kapsle se postarají o myčku, zatímco myje vaše nádobí. Odstraní nečistoty i z těžko přístupných míst, mastnotu a minerální nános uvnitř ní. ... a dál?

Produkt FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks

FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks - parametry

Název produktu: FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks
Výrobce: Finish
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čistič myčky Finish účinně odstraňuje mastnotu a vodní kámen. Pročistí filtr, rotační ramena i odpad. Díky jeho použití bude myčka stále jako nová a nádobí zářivě čisté.

- čistič myčky nádobí působí na běžně neviditelných a těžko přístupných místech

- odstraňuje mastnotu, vodní kámen a další nečistoty

- vyčístí filtr, sprchovací ramena i odpad

- díky pravidelnému používání zamezuje nepříjemnému zápachu

- Vaše myčka bude stále jako nová a nádobí zářivě čisté

Získejte o 100 % více aktivních látek na odstranění mastnoty (ve srovnání s použitím pouze tablet na mytí nádobí Finish All In 1.), díky čemu z vaší myčky odstraníte mastnotu a špínu zatímco myje nádobí. Pokud chcete dosáhnout lepšího výkonu své myčky, používejte společně s mycími přípravky Finish i doplňkové výrobky značky Finish.

Návod k použití: naplňte myčku a vložte tabletu na mytí nádobí. Umístěte kapsli na čištění myčky Finish do myčky na jakékoli místo. Spusťte běžný cyklus mytí. Používejte 1x za měsíc.  Vhodné pro všechny myčky nádobí. Používejte jednou měsíčně.

Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty, Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Enzymy (subtilisin), Parfém.

Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Vyrobeno v EU.

  • Finish Kapsle na čištění myčky 3 x 17 g Čistič myčky účinně odstraňuje mastnotu a vodní kámen, pročistí filtr, rotační ramena i odpad. /
  • OBECNÉ
  • /#celek
  • {-webkit-box-sizing:border-box;-moz-box-sizing:border-box;box-sizing:border-box;}#celek figure {margin-block-start: 0em !important;margin-block-end: 0em !important;margin-inline-start: 0px !important;margin-inline-end: 0px !important;}#celek img{max-width:100%;vertical-align:middle;display:inline-block;}#celek .rb-finish-body{display:block;max-width:1195px;margin-right:auto;margin-left:auto;}/
  • FLEX-CONTAINERS
  • /#celek .rb-finish-header{display:-webkit-box;display:-webkit-flex;display:-ms-flexbox;display:flex;width:100%;max-width:1310px;padding:40px 0px 80px 5%;-webkit-box-align:center;-webkit-align-items:center;-ms-flex-align:center;align-items:center;background-image:radial-gradient(circle farthest-corner at 50% 50%, #0468bf, #193073);}#celek .rb-finish-container{display:-webkit-box;display:-webkit-flex;display:-ms-flexbox;display:flex;width:100%;max-width:1310px;padding:40px 20px 60px;-webkit- Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k... Druh balení: Ramínko Standardizovaná značka: Finish Regulovaný název výrobku: Kapsle n​a čištění...

Přidat recenzi pro FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.